PAİNTBALL YARIŞLARI Oyunu

Paintball Yarışları oyunu hakkında

Paintball Yarışları oyna . Yemek için başka bir yer bulsan iyi olur çünkü mutfak bugün kapalı. Paintball yarışçılar, ilk etapta gelmek için darmadağın mutfakta diğer arabalara karşı minyatür araba ve yarış içine atlamak. Çatal, kaşık ve bıçak gibi bir mutfak tezgahının sunabileceği farklı engellerden kaçının ve sizi aşmaya cesaret ederse rakiplerinizi vurun! Paintball yarışçılar ile, güç-up toplamak turbo kurmak ve bitiş çizgisine ulaşmak olarak egzoz dumanına rakiplerinizi boğmak.

Mutfak ısınıyor ama soba yüzünden değil! Tüm ırkların katı kuralları yoktur! Bazıları daha geri koydu ve daha becerikli olalım! Paintball yarışçıları tam olarak böyle çalışır! Aracınızın kaput üzerinde güçlü bir silah ile silahlı, yarış daha da heyecan verici hale gelir. Oyuncu olarak, Amacınız her yarışı ilk etapta oyunun sunduğu 20 seviyeden tamamlamaktır. Silaha ek olarak, aracınızın rotanız boyunca yanlış yerleştirilmiş bir çatal veya plaka nedeniyle geri düşerseniz kullanmanız için bir turbo desteği de vardır. Turbo’nuzu etkinleştirmek için Z tuşunu kullanabilirsiniz, ancak turbo sayacınızın sonsuz olmadığını ve her kullanımdan sonra doldurmanız gerektiğini unutmayın. Böyle bir rampa atlama veya bir wheelie performans olarak her dublör ile, turbo metre dolum olacaktır. Akıllıca kullanın ve arkasında her yarışçı bırakabilirsiniz! Daha fazla güç gerekir? Bu ısıtmalı yarışta kendinize üstünlük sağlamak için her seviyede topladığınız paralar ile satın alabileceğiniz 4 farklı güçlendirici kullanabilirsiniz. Birini vurma zamanı! Bir süredir seni takip eden sinir bozucu yarışçıdan kurtulmak için silahını kullan. Paintball yarışçılar, 4 farklı mermi türleri, farklı bir etkisi ile her toplayabilir! Kaskını giy ve bu yarışta tek kazanan olduğunu bu yarışçılar göstermek!

Yarış ve araba oyunları aksiyon dolu ve daha fazla isteyen tutacak bağımlılık oyun özellikleri sunuyoruz. Araba oyunları bizim bakış ziyaret edin ve yolda kalmak! Biz de böyle lazımlık yarışçılar ve Wheely oyunların tüm koleksiyonu gibi diğer eğlenceli yarış başlıkları var. Onları deneyin! Paintball Yarışları oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM