V8 YARIŞ Oyunu

V8 Yarış oyunu hakkında

V8 Yarış oyna . 4 tekerleğe geri dönün ve bir sonraki yarış mücadelesi için V8 motorlarıyla yeteneklerinizi test edin! Superstars V8 Racing, Black Bean Games’in Superstars International Development ile imzaladığı araba yarışı İtalyan Şampiyonasının lisansına dayanıyor. BMW, Audi ve Jaguar gibi tüm dünyadaki en önemli otomobil üreticilerinden bazıları tarafından desteklenmektedir ve spor üst sınıf üretim arabaları nefes kesen bir sürüş deneyimi sunar.
Superstars V8 Racing, şampiyonanın en gerçekçi izlenimini sunuyor. Araba tasarımından teknik motor özelliklerine, yarışların ayarından pistlerin dönüşlerine kadar her şey ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Her bir araba, gerçek teknik özelliklerine ve güçlü motordan en iyi performansı elde etmek için başlık için yarışan her ekip tarafından ayarlanan ayarlara göre tamamen farklı bir şekilde davranır.
Oyun modu çeşitli her kendi otomobillerin özelliği ile zenginleştirilmiştir ve pick up’n oyun oyun mekaniği için takdir edilebilir, sıradan oyuncular için düşünce, yanı sıra en deneyimli olanların üst çentik kalitesi için. V8 Yarış oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM