BARBİE GERÇEK MAKYAJ Oyunu

Barbie Gerçek Makyaj oyunu hakkında

Barbie Gerçek Makyaj oyna . Çılgın canavar kızlar için vahşi bir makyaj ve kuaför çalıştırın.
– Saçlarını inanılmaz renkler yapın, onlara makeovers ve yeni kıyafetler verin.

– Komple spa bakımları başyapıtlarından içine bu canavarları açmak için!

Vay canına, şu ürpertici, çılgın, havalı kızlara bir bakar mısın? Onlar kesinlikle garip! Canavar kızlar farklı canavar kızlara makeovers vermenizi sağlayan inanılmaz bir elbise ve makyaj oyunu. Her biri yeni bir elbise, çılgın yeni saç stili ve renk ve parti bu gece için yeni bir makyaj tasarım stili ihtiyacı var. Bu görev için hazır mısın?

Canavar kızlar için tam güzellik bakımları, bazı makyajlara tokat atmak ve onları kapıdan göndermek kadar kolay değildir. Sen güzellik maskeleri, yüz scrubs ve daha yüz bakımı tam kaplıca tedavisi, her şeyi vermek gerekir! Cildini tedavi ederek başlayın, böylece kesinlikle parlak olur. Sonra makyaj, göz farı, ruj, allık ve daha fazlasını ekleme zamanı. Onların canavar çılgın serin gülümsüyor içine frowns çevirin!

Bir sonraki adım serin bir saç rengi tasarım stili yaratmaktır, gece partisinde herkesin canavar kızların harika olduğunu düşünmesini sağlayacak bir şey! Birçok farklı çılgın renklerden onları elbise seçin. Bu daha garip, daha iyi! Çok tehlikeli elbiseler, şımarık ayakkabı ve müthiş aksesuarlar, nereden başlayacağınızı bilemezsiniz!

Özellikler:
– Çılgın canavar kızlar için kendi spa çalıştırın!
– Kesim saç ve tasarım trendy, serin saç.
– Her kızı Giydir ve ona gece partisi için bir makyaj ver.
– Hatta onları giymek için inanılmaz kıyafetler tasarlayabilirsiniz! Barbie Gerçek Makyaj oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM