BİSİKLETLİ BARBİE Oyunu

Bisikletli Barbie oyunu hakkında

Bisikletli Barbie oyna . Masal moda salonu kızlar için eğlenceli bir makyaj oyunu. Bu güzellik salonu oyunda sevimli bir prenses buluşacağız. Eğer bir peri sevgilisi ve peri oyunları oynamak gibi, bu sizin için mükemmel bir oyun. Şimdi peri Prenses moda tasarımının sizi fantastik peri dünyasına götürmesine izin verin.

Eğer peri bebek karşılamak için kız gibi kızlar hazır mısınız? Peri dünyasına girin ve onlarla büyülü elbise ve makyaj oynamaya hazır olun. Balo kızı gibi, spa’da şımartılmayı, muhteşem makyaj yapmayı ve güzel elbiseler giymeyi seviyor. Bugün makyaj sanatçısı ve moda stilisti ile gel.

Bu peri Prenses bakım salonu oyununda peri bebek bakabilirim. Peri oyunları kızlar için en iyi oyunlardır. Peri makyaj salonu ziyareti ile başlayın. Periler mükemmel görünmesi için lipsick, göz alıcı göz farı, allık ve kirpik kullanın. Makyajsız bile güzel görünüyorlar. Peri Giydirme Oyunları, her zamanki Giydirme oyunlarından bile daha serin. Bizim Külkedisi güzellik salonu oyunu Olası elbise kombinasyonları yüzlerce sunuyor.

Bugün, periler ile bu kız oyunu size peri kasabasında bir çok glam bebek salonu sahibi olacağını bilmek sevinirler. Renkli çiçekler, yeşil Yapraklar ve uçan kelebekler onları Peri Prenses öne yapmak için moda hileler en iyi unsurlarıdır. Bu sezon peri kasabasında büyülü bir şey oluyor. Bu peri şehir defilesi! Dünyadaki her güzel peri mevsimsel Güzellik Yarışması için uçmaya çalışır. İnanılmaz bir prenses fantezi ve diş oyunları. Diş Perisi yardımına ihtiyacı var. Kızlar için bu şaşırtıcı diş perisi oyunda. Ama tüm bu maceradan elbise almak için peri yardımcı olmak zorunda. Bisikletli Barbie oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM