KLASİK OKEY Oyun Skor

Klasik Okey oyunu hakkında

Sevilme Oranı
[Toplam Oy: 5 Ortalama:5]

Klasik Okey oyunu oyna ✅. okay oyununa 4. olarak masaya oturun ve taşlarınızı dizmeye başlayın. Öncelikle hükümler üzerine stok yapmalı ve ardından seyahat ederken ne zaman dinleneceğiniz, ne kadar yiyecek yiyeceğiniz gibi kararlar vermelisiniz. Oregon Trail, keşif ve macera ile birlikte mini ile birlikte simülasyon öğelerini ve planlamayı da içeriyor oyun benzeri aktiviteler (Dalles Nehri’nde avlanmak ve yüzmek).
Oyun, oyuncuların karar verebilecekleri, malzeme alışverişi yapabilecekleri veya dinlenebilecekleri iz boyunca birçok simge içerir. Bu yerler şunlardır: Kansas Nehri, Büyük Mavi Nehir, Fort Kearney, Baca Kayası, Fort Laramie, Bağımsızlık Kayası, Güney Geçidi, Fort Bridger, Yeşil Nehir, Soda Yayları, Fort Salonu, Yılan Nehri, Fort Boise, Mavi Grande Ronde Vadisi Dağlar, Fort Walla Walla ve Dalles. Oregon’daki Willamette Vadisi’ne yaklaşırken, gezginler ya Columbia River Gorge’da bir sal yüzebilir veya Barlow Road’a binebilir.
Yolculuğun sonunda, bir oyuncunun puanı iki aşamada belirlenir. İlk aşamada, program kalan her aile üyesi (parti sağlığı ile ağırlıklı), kalan her biri (türe göre ağırlıklı) ve elde kalan nakit (dolar başına bir puan) için “ham” veya ölçeklenmemiş puanlar verir. İkinci aşamada, program, partinin liderinin mesleği tarafından belirlenen başlangıçtaki kaynak seviyesine bağlı olarak bu ham puanı çarpar; örneğin, Apple II oyununda 1600 $ ile başlayan bir bankacı bonus kazanmaz, 800 $ ile başlayan bir marangozun final puanı iki katına çıkarılır ve 400 $ ile başlayan bir çiftçinin final puanı üç katına çıkarılır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

DEVAM

Ekim 27, 2019