YUNUS GÖSTERİSİ 2 Oyunu

Yunus Gösterisi 2 oyunu hakkında

Yunus Gösterisi 2 oyna . Balıklara gidelim ve çizginizi atalım, derinliklere ulaşın ve derin deniz suyunda olabildiğince çok balık yakalayın! Daha derine gitmek ve daha fazla balık yakalamak için olta geliştirin! derin balık balık yakalamak için. Yani, daha fazla balık yakalamak ve bu balık oyunda derin dalış için dişli yükseltmeniz gerekir. Kanca ile balıkçılık olduğu gibi gerçek balıkçılık duygularını zevk için ücretsiz bir balıkçılık oyunu.

Cebinizde şimdi en popüler hobi! Ücretsiz balıkçılık simülatörü ve yeni 3D oyun – Balıkçılık oyunu ücretsiz balık türlerini yakalamak başlayın. Balıkçılık mükemmel yeniden fizik parmaklarınızın ucunda balıkçılık heyecanını hissetmek mümkün olacak demektir! Balık hareketleri ve çarpıcı gerçekçilik ile yakalanan özellikleri! Profesyonel olta takımı gücünü hissediyorum. Daha yüksek seviyelere ulaşmak için lures toplayın ve yükseltin.

Kim balıkçılık sıkıcı diyor? Sadece 3 saniye kalp vurma eylem önce gereken tek şey! Mümkün olduğu kadar çok balık yakalamak! Bu go balıkçılık oyunu ücretsiz oynayan nihai balık ustası ol. Mevcut en iyi balıkçılık oyunu ile çengel alın. Dalış ve gerçekçi 3D balıkçılık heyecanını yaşamaya ve su balık geçmişleri ile akvaryum balığı, superfish, muhteşem balık, aptal balık ve koi balığı ile kova doldurun. Yunus Gösterisi 2 oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM