DİNOZOR BOYAMA KİTABI Oyun Skor

Dinozor Boyama Kitabı oyunu hakkında

Dinozor Boyama Kitabı oyna ✅✅. Georgina, Nelson’ın genç olduğu ve aslan, devekuşu ve antilop için can sıkıcı ve rahatsız edici olduğu ortaya çıkan bir hobi geliştirdiğini anlatıyor.
Hikaye, Nelson’ın hala gençken ve Afrika’da yaşadığı uzun zaman önce oldu.
Nelson fili, güne büyük bir esneme ve trompetle başlar, ardından baobab ağacına karşı iyi bir çizik izler ve kahvaltı yapardı. Nelson fili her zaman kahvaltıda baobab yaprakları vardı. Baobab yapraklarını severdi ama onlar da çok küçüktü, bu yüzden büyük fil karnını doyurmak için çoğunu yemek zorunda kaldı. Ama kahvaltısını yedikten sonra Nelson yapacak heyecan verici bir şey bulamadı … Nelson, umpa jumpa oyununu oynamakta çok iyi olduğunu düşündü ama diğer hayvanlar bunun hakkında ne düşünüyordu? Antilop Nathalie, filin umpa jumpa oyununu Nelson’ı sevmedi, Audrey devekuşu da sevmedi ve aslanı Reginald. Reginald, Audrey ve Nathalie gürültünün nereden geldiğini bulmaya gittiler.
Diğer hayvanlar çok mutlu değildi! Böylece bir plan düşündüler… Nelson’ın uykuya daldığı gecenin ortasında, Audrey, Reginald ve Nathalie bulabildikleri bütün dalları topladılar. Güneş doğana kadar bütün gece boyunca çalıştılar… Hayvanlar, Nelson’ın bir uzlaşma bulmaları gerektiğini anlamalarını sağlamak için bir trambolin kurmuştu.
Böylece Reginald bazı merdivenleri yaptı, diğerleri de bazı yılanları yakaladı… ve birlikte yılanlar ve merdivenler oynadılar.
Demek son bu!
Fil, “Umarım bu hikayenin büyük ölçüde abartıldığını fark etmişsinizdir, Lucy”. Dinozor Boyama Kitabı oynarken başarılar.

FavoriteLoadingAdd to favorites
OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.