SLİTHER-İO Oyunu

Slither-io oyunu hakkında

Slither-io oyna ✅✅. Slither.io en popüler çevrimiçi multiplayer .io oyunlarından biridir ve lider tabloları ve aksiyon dolu oyunuyla saatlerce sürecek eğlence sunar. Parlayan küreler, solucanlar ve doyumsuz açlık dünyasına adım atın. Slither.io’da sadece en dikkatli oyuncular en büyüğü olmak için hayatta kalır! Rekabet sabittir! Herkes seni yemeyi deneyecek ve kimse kimseye güvenmiyor! Keskin dönüşler ve akıllı manevralar kullanan diğer oyunculardan kaçının ve olabildiğince çok sayıda parlayan küre toplamaya çalışın!

Tehlike, Slither.io dünyasındaki rüzgar kadar doğaldır. Aç oyuncular her köşesinde gizleniyor. Bu kadar yoğun bir oyun deneyiminin aksine, Slither.io’nun kontrolleri oldukça basit. Farenizi yalnızca haritada dolaşmak için kullanmanız gerekir. Çizgi çekmek için farenin sol tuşunu kullanın. Oyuna başlamadan önce karakterine bir isim ver. İsterseniz solucanınızın görünümünü de değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Seçilebilecek birçok renkli seçenek var. Oyuna ilk başladığınızda, sadece bir yılanın en küçük küçük şeridi olacaksın. Ancak, parlayan küreler yedikçe hızlı bir şekilde büyüyeceksiniz. Diğer oyunculara dikkat! Vücuduna dokunmak sizi öldürür ve sizi lezzetli bir yemeğe dönüştürür! Uzun, yılan gibi vücutlarına çarpmak için sizi kandırmaya çalışacaklar ama aynı zamanda kendi ilaçlarının tadına bakabilir ve hemen önlerinde kaymaya başlayabilirsiniz! Çok oyunculu oyunlar, bir lider sistemi ile birlikte gelir ve Slither.io istisna değildir. Geçerli puanınızı ve rütbenizi ekranın sol alt köşesinde görebilirsiniz; sunucu genelinde büyük tablo ise sağ üst köşededir.

Dönün ve diğer oyunculardan kaçının. Büyümek ve en büyük solucan olmak için elinden geldiğince ye. Başkalarını kandırın ve onları yiyin ve sizin için parlayan parçacıkları kesmekten ve patlamaktan kaçının. Slither.io, birçok çevrimiçi oyuncunun favori oyunudur ve sizin de go-go oyunlarınızdan biri olacağından emin olabilirsiniz. Daha çok oyunculu eğlence için diğer .io oyunlarımızı kontrol etmeyi unutmayın!

Geliştirici
Slither.io, Steve Howse tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Mart 2016

Özellikler
Çevrimiçi çok oyunculu
Cildinizi kişiselleştirebilirsiniz
Cep telefonunda mevcut
Liderler
Kontroller
Hareket etmek için farenizi kullanın. Sol fare düğmesine bas. Slither-io oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM