mlp köyünde macera oyunu oyna

Mlp Köyünde Macera Oyunu Nasıl Oynanır?

Ponyville’deki Benim Küçük Midilli Maceraları’nı oyna. kraloyunskor.com My Little Pony oyunlarının oynadığı midilli ile tanışabileceğiniz birkaç şanslı kızdan biri olabileceğiniz My Little Pony oyunlarının yarattığı en iyi oyunlara sahiptir. My Little Pony Maceraları, My Little Pony Maceraları Ponyville oyunları ve kızlar için başka pek çok oyun.
Ponyville’deki bu Maceralarda: PonyVille oyunlarında, her midilli’nin tatlı bir ize ihtiyacı vardır, sizinki nedir? 20’ye kadar yeni midilli yarat! My Little Pony TV programında arkadaşlarınızla oyun oynayın. İyi bir arkadaş olun ve arkadaşlık parıldıyor, midillilerinizin kendi tatlı işaretlerini bulmanıza yardımcı olurlar. Tatlı marka maceranız sizi bekliyor!

Bu oyunun çok eğlenceli ve ilginç olduğunu görüyorsunuz, ancak oyuncuya sabırlı ve dikkatli davranıyor. Bu oyunu oynamak için fare ve klavyeyi kullanmanız gerekir. Her Pony Ville için istediğin gibi isim yapabilirsin. Bu oyunun yanında, yaratıcınızı gösterebileceğiniz Farm for Pony, Create Pony v3 gibi birçok benzer oyunumuz var. Buradaki tüm oyunlarımız ücretsizdir ve günlük olarak yeni oyunlar güncelleriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.