mlp power ponies go oyunu oyna

Mlp Power Ponies Go Oyunu Nasıl Oynanır?

My Little Pony oyunumuzda; Spike ve Midilli, Maretropolis’in çizgi roman evrenine taşındı. Mane-iac, Fluttershy ve Pinkie Pie’yi kaçırdı ve onları Şampuan Fabrikasında rehin tutuyor. Bu oyunu oynayacak ve çok geç olmadan maskeli haçlıların arkadaşlarını kurtarmasına yardımcı olacaksın!

Burada oyun oynama becerinizi gösterebilirsiniz. Bu oyunda ana My Little Pony karakterleri Pinkie Pie, Apple Jack, Twilight Sparkle, Nadirlik, Fluttershy ve Rainbow Dash. Ayrıca My Little Pony filminde altı ana karakter var. Ama burada onların farklı bir imajı var. My Little Pony Fluttershy ve Pinkie Pite’a amaçlarını yapmalarında yardımcı olacaksın. Bu basit bir oyundur ve oyuncuların konsantre olmalarını ve dikkatlice yüksek puan almalarını ister.
Bu oyunu oynamak için ok tuşlarını ve çubuk alanını kullanacaksınız. Midilli kahramanınızı seçtikten sonra, onu hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanacaksınız. O zaman onun için özel bir yeteneğin kilidini açmak için 5 çizgi romanın tümünü toplamalısın. Bu oyunu oynadıktan sonra, eğlenceli düşünüyorsanız ve web sitemizde daha fazla oyun oynamak istiyorsanız, Taç için Çizgi, Macera Midilli 2, Pinkies Macerası, Hangi Küçük Midilli Karakterimdesiniz? bizim oyun sistemimiz ve ücretsiz. Onları sadece veya arkadaşlarınızla, akrabalarınızla, tadını çıkarabilirsiniz … Umarız burada My Little Pony karakterlerimizle harika zaman geçirirsiniz. Oyunların yanı sıra Benim Küçük Midilli Resimlerim, Benim Küçük Midilli Adlarım, Benim Küçük Midilli Boyama, .. ve size hizmet vermeye hazırlanıyoruz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.