tek kişilik yarış oyunu oyna

Tek Kişilik Yarış Oyunu Nasıl Oynanır?

Tek Kişilik Yarış oyna . AUTOMOBİLİSTA benzersiz çeşitli motorsporları deneyimi sunmak için gelişmiş bir yarış simülatörü sürüş koltuğuna koyar!

Reiza Studios’un önceki unvanının doğal halefi olarak – 2013’te piyasaya sürülen saygın stok Otomobil Extreme – AUTOMOBİLİSTA, stok Otomobil V8, Copa Petrobras de Marcas, Formula 3 Brasil ve Mitsubishi Lancer Cup gibi premium Brezilya yarış serilerini simüle etmeye devam ediyor ve şimdi her arabayı ve her parçayı kendi 2015 şampiyonalarından topluyor.

Brezilya çekirdeğinin ötesinde, AUTOMOBİLİSTA, bir yarış oyununda bulunacak en çeşitli seçimlerden veya Yarış araçlarından biriyle kapsamlı bir şekilde tamamlanmaktadır: sadece AUTOMOBİLİSTA’DA bir kiralık karttan 800 HP’lik bir açık tekerlekli yarış arabasına atlayabileceksiniz; bir süper Truck’da rampaları atlamaya kadar bir toplama Evo x sürüklenmekten; bir formül Vee’deki sürüş temellerini ustalaştırmaktan bir dayanıklılık prototipinde tam bir 24h yarışını yönetmeye; birkaç on yıl açık tekerlekli yarıştan bir örnek de dahil olmak üzere tarihsel ve modern içerikle zaman içinde ileri geri-bunların hepsi ve birkaç fare tıklaması içinde çok daha fazlası. İyice araştırılmış ve cohesively maksimum simülasyon doğruluğu için geliştirilen, AUTOMOBİLİSTA çeşitli şekillerde sadece motorsporları sağlayabilir eğlenceli yakalar.

Stock Car Extreme zaten mevcut içeriğe ek olarak, bütün bunlar kapsamlı bir şekilde yükseltti AUTOMOBİLİSTA SimRacing Bonanza crowdfunding kampanyası, bu dinamik parça koşulları fizik, grafik ve ses, yeni oyun modları, gelişmiş iletim ve lastik modelleme, simülasyon önemli yükseltmeleri gibi yeni özellikler ve çok daha fazlası önerilen tüm yeni arabalar & parçalar ekleyerek döner yeni bir düzeye! Tek Kişilik Yarış oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.