DÜNYA’NIN EN KOLAY OYUNU Oyun Skor

Dünya’nın En Kolay Oyunu oyunu hakkında

Sevilme Oranı
[Toplam Oy: 0 Ortalama:0]

Dünya’nın En Kolay Oyunu ✅✅. Dünyanın En Kolay Oyunu, dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyu çeken ilginç bir bilgi yarışması oyunudur. Bu oyun AddictingGames ve Mad Science Industries [1] tarafından yaratıldı ve 4 Temmuz 2017 tarihinde piyasaya sürüldü. İlginç oyunlarla, bu oyuna birçok olumlu eleştiriler verildi ve oyunculardan yüksek puan aldı. Ek olarak, tarayıcıda doğrudan oynamak mümkündür ve her yaş için uygundur. Çeşitli destansı aksiyon oyunlarından bir molaya ihtiyacınız varsa, bu kolay kazanılan oyun sizin için mükemmel bir seçimdir. Şimdi bu oyun hakkında her şeyi öğrenelim!

Oynanış
Tam bu oyuna atladığınızda, bu oyun hakkında size biraz rehberlik eden hoş bir mesaj alacaksınız. Tüm bu mesajı size burada alıntılayacağım: “Akıllı birey olarak ününüz sizi ilerletir. Ancak bu, bugün oyunun adı değil. Ben bir Queasy kedisi ve talihsiz bir durum yüzünden zor bir soruyu göze alamam. Aşağıdaki soruların tümü kolay olacaktır. Gerçekten kolay demek istiyorum. Onları zorlaştırmayın yoksa başarısız olursunuz. Benim gibi, 9 can alacaksın ve sadece 9. Zamanını alacağım, o yüzden hazır ol! ”

Queasy Cat’in mesajı olarak, bu oyunda, onun sorularını cevaplamanız gerekecek. Bu oyunda toplam 100’den fazla farklı soru var. Farklı bilgi alanlarıyla ilgililer ve cevaplandırması kolay değil (ilk birkaç soru hariç). Yani, cevabınızı vermeden önce dikkatlice düşünmeniz gerekir.

Kedi gibi, bu oyunu her oynadığınızda, 9 canınız olacak. Her hata yaptığında, 1 hayatını kaybedersin. Tüm hayatını kaybettiğinde, kaybedeceksin ve oyun sona erecek. Doğru tahmin ettiğin her zaman puan kazanırsın. Mümkün olduğu kadar çok puan almaya çalışın.

Her sorunun bir Zamanlayıcısı var. Bir soruyu ne kadar hızlı yanıtlarsanız; daha fazla puanınız varsa (doğru tahmin ederseniz). Not: Bazı sorular sizi yönlendirir.

Belirgin özellikler
100’den fazla farklı soru var
Parlak renkli sevimli grafikler
Yanlış cevap verdiğinizde kedinin şirin tepkisi sizi güldürür.
Nasıl oynanır
Çoktan seçmeli soruda, cevabınızı seçmek için fareyi kullanın.
Diğer sorularda, hareket etmek için ok tuşlarını veya her bir soruya bağlı olarak seçmek için fareyi kullanabilirsiniz.
Ipuçları ve Püf noktaları
Sesi oyun ekranında açıp kapatabilirsiniz.
Bu oyunu tam ekran modunda oynayabilirsiniz.
Bir soruyu ne kadar hızlı yanıtlarsanız o kadar çok puanınız olur.
Soruları zorlaştırmayın, basitçe düşünelim ve hepsini kolayca çözebilirsiniz.
100’den fazla soru var. Bu oyunda tekrar edecekler. Cevapladığınız her soru için hem doğru hem de yanlış cevabınızı hatırlamaya çalışın. Bu oyunu bir daha oynadığınızda size yardımcı olabilirler.
“Şu ana kadar kaç soruyu cevapladınız” sorusuna cevap vermek için, numarayı hatırlamaya çalışmayın. Ekranın sol üst köşesinde görelim. Para birimi sorusunun sayısını gösterir. Sadece bu numarayı ve eksi olanı al, cevabını alacaksın.
Herhangi bir soruya tıkanırsanız, aşağıdaki örnek videoyu görelim.
Bazı zor soruların cevapları
Kırmızı düğmeye tıklayın: Bu soruda, düğmenin adına bakmayın, renklerini görelim ve kırmızı olanı seçelim.
Hesaplama sorusu ile, parantez içindeki sayıyı hesaplamaya çalışmayın, hepsi sıfır ile çarpılır. Yani doğru cevap sadece 0’dır.
1 ile 2 arasındaki sayı nedir: Doğru cevap 1.2’dir.
Bir ekmek kızartma makinesine ne koyarsınız? Tabii ki, bu sorunun cevabı ekmek.
Asılı adam oyunu sorunda, doğru cevap “kale” dir
“4 harfli kelime: Ben bir sapım …. şakalar” sorusu ile “ağaç” kelimesini doldurmanız gerekir
Durum sorusunda: Bir restorana giriyorsunuz…… ve restoranda kaç kişi olduğunu soruyorsunuz? Bu sorunun cevabı 30 kişidir. Bana nedenini sorarsanız, odada 29 kişi var. Ve buna adım attığınızda, elbette, 30 kişi olacak.
Bu benim Köpek Mavim; köpeğim ne renk? Yukarıdaki “kırmızı düğmeye tıklayın” sorusu gibi, köpeğin rengine dikkat etme. Sadece soruya odaklanın ve mavi rengi seçin.
Durum sorusuyla: Alice 14 yaşında. Doğum gününde, bir arabaya bindi ve arkadaşı Samantha’nın evine doğru yöneldi. Aynı zamanda arkadaşı Emily de Samantha’nın evine doğru 10 mil hızla bisiklete binmeye başlar. Alice kaç yaşındaydı? Cevap 13’tür. Durum sadece dikkatinizi dağıtmak için kullanılır.
Dünyanın en kolay oyunu engellenmedi
Vaktinizi kesmek ve rahatlamak için son derece uygun eğlenceli bir oyun olan pek çok insan okulda veya ofiste molalarında bu oyunu oynamak istiyor. Ancak ne yazık ki, çoğu okul ve ofis oyun alanlarını engellemektedir. Bu, insanların bu alanlarda bulundukları zaman oynamak için bu oyuna erişememelerini sağlar.

Siz de onlardan biriyseniz, sizin için iyi bir haber var. Şimdi, sadece dünyanın en kolay engelini kaldırma oyununu değil, aynı zamanda engelsiz oyunun diğer binlerce oyununu da oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.