ZOMBİ ÖLDÜR Oyunu

Zombi Öldür oyunu hakkında

Zombi Öldür oyna . Artifakı etrafında temel inşa ve gittiğiniz her yerde size saldıran olacak ve dalgalar halinde tabanını yok etmeye çalışacağız zombiler onu savunmak. Yiyecek toplayın, düşmanları yok edin ve zombi istilası dünyasında hayatta kalma şampiyonu olun.

Günlükleri, sopa, yaprakları ve meyveleri toplamak için ağaçları, maden taşlarını ve kristalleri doğrayın. Çeşitli öğeleri zanaat ve ana üs için en iyi savunma oluşturmak. Eğer ilerleme kaydedebilirsiniz bir yatak oluşturun. Kendi bahçenizi büyütün ve kendi kendine yeterli bir ev yaratın. Yeni kaynaklar toplamak için yakındaki dünyaları keşfedin. Adada balık tutmaya git. Zombilerin açtığı yaralardan daha hızlı iyileşmenize yardımcı olmak için özel güç ve bandajlar için iksirler hazırlayın. Bir zombi öldürmek, o hayatta kalmak için yararlı öğeleri düşecek. Hatta etrafında takip etmek bir hayvan kertenkele çağırabilir. Tüm öğeleriniz envanterinizde mevcuttur. Zombi işgal dünyayı yönetmeye çalışırken eğlenin.

Zaman zombi izle – tatlı, kar, bataklık, tropikal, orman, kayalar ve güvenli Cenneti – zombi Survival keşfetmek için 7 farklı biyomları vardır. Her biri işçiliği ve bina için farklı kaynaklar sunuyor. Ama çevrenizin farkında olun-zombiler sizi almak için burada!

Zombie Watch-zombi Survival oynamak için tamamen ücretsiz! Zombi Öldür oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM