ZOMBİ ÖLDÜRME CÜMBÜŞÜ Oyunu

Zombi Öldürme Cümbüşü oyunu hakkında

Zombi Öldürme Cümbüşü oyna . Vahşi, sadece en güçlü orman yasalarına göre hayatta hayvanların dünya!
Eğer kovalamak ve vahşi hayvanları avlamak için bir zombi hayvan haline bir yaşam ve ölüm hayvan AVI aksiyon oyunu.

Vahşi zombi Online olarak, vahşi yaşayan hayvanları kovalayan ve avlayarak en iyi hayvan avcısı olmak için büyür. Devasa canavarlarla, direnen ve size gelen vahşi hayvanları bastırmalı ve avlamalısınız.
Güçlü ve kaba etoburların saldırılarıyla cesurca yüzleşmeli ve büyük bir sürüde size karşı duran otoburlara ölüm korkusu vermelisiniz.
Çok sayıda düşmanca hayvanın saldırılarını yenecek ve tüm vahşi hayvanların sizin tarafınızdan korkarak titremesini sağlayacak güçlü ve şiddetli bir vahşi hayvan avcısı olacak mısınız?

1. Farklılaştırılmış, Zengin Haritalar
Haritalar Sahara, kasvetli bir çöl ayrılır; Sibirya, kar ve buz ile kaplı; ve bir Savan, geniş bir tropikal otlak. Ayrıca, farklı doğal ortamlara sahip düzenli haritaların yanı sıra, dev zombi canavarı ve Ejderha lav ile vahşi hayvan saldırılarını engellemek için canavar alanı gibi özel haritalardan oluşurlar. Buna ek olarak, aynı zamanda bir 1:1 Savaş olabilir belirli bir zamanda, PVP bölgesinde sadece girebilirsiniz bir olay haritası gibi çeşitli özellikleri ve teklik ile haritalar olacaktır.

2. Çeşitlendirilmiş Av Araçları
Güçlü bir zombi canavarına dönüşme ve aynı tür, güç saldırısını çağırma yeteneği gibi odaklı savaşlarda avlanma ve saldırıyı yaşayabilirsiniz

3. Çeşitli görevler ve ana menüler
Belirli bir hayvanı avlarken çok daha fazla hasar vermenizi sağlayan ana menünün yanı sıra, Seyahat, avcılık ve edinme gibi belirli görevleri yerine getirerek başarılar kazanabileceğiniz ve onur puanları kazanabileceğiniz kupa menüsü aracılığıyla oyuna daha fazla eğlence ekleyebilirsiniz. Zombi Öldürme Cümbüşü oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM