ZOMBİLERİ EZ Oyunu

Zombileri Ez oyunu hakkında

Zombileri Ez oyna . Zombiler iğrenç! Zombi Tsunamisinde, talihsiz kurtulanlara saldıran ve onları aç, sıcak ayaklı dehşetlerin durdurulamaz topluluğuna eklerken, şehrin içinden geçerken, ölümsüz bir kalabalığın içinde yerinizi alın. Orada bir zombi Tsunami var ve herkes davet edilir!

Sokaklarda çalışan tek bir zombi ile başlayarak, yaşam kovalamak ve cesur ölümsüzlerin sizin kaotik alayı ekleyebilirsiniz. Eğer lokma ve saflarına eklemek daha fazla kişi, artık zombi Tsunami yolunda her şeyi yeme, gezegen genelinde şarj edebilirsiniz.
Ama beyin zombi Tsunami tüm hızıyla içine alır gibi yiyebilir tek şey değildir. Birçok Gözbebekleri dışarı çekim birden lazerler ile dev zombi etkinleştirmek için ikramiye ve güç-up yutmaya UFO ile zombi istif bir netherworld Ninja, ya da klon üyeleri olarak şehirlerin etrafında gizlice.
Zombi Tsunami imha, heyecan ve lezzetli beyinlerin bir eğlence dolu heyecan yolculuğu! Kim zombi şarj büyük koleksiyonu toplayabilir? Hala kendi ayakları üzerinde en az bir et yiyen ile tankları ile dolu şaşkın chasms, güçlü bombalar ve sokaklar yaşayabilir? Zombi Tsunami katılın ve öğrenin! Zombileri Ez oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM