çizgiler oyunu oyna

Çizgiler Oyunu Nasıl Oynanır?

Çizgiler Oyunu oyna. Bir çizimi dolduran renkli bir yarış başlatmak için noktaları yerleştirin veya kaldırın. Yarışa hakim olan renk kazanır. Lines, işe gidip gelirken veya diğer kısa kesinti anlarında oynamak için mükemmel bir oyundur. Saniyeler içinde tek bir seans oynayın veya kendinizi arka arkaya 20 oyunluk galibiyet serisi yaparken bulun!
ANA ÖZELLİKLER
Çizgiler – Fizik Çizim Bulmacasının temel özellikleri şunlardır: – 6 farklı mod: İşaretle, Sil, Kes, Çiz, Portal ve Karıştır – Günlük Zorluklar – Kilidi açmak için 26 başarı – 500 akıllı seviye – Çözümleri bulmak için beyninizi ve mantığınızı kullanın – Bronz, Her seviye için Gümüş ve Altın madalyalar. – Sonsuz eğlence! Nokta Modu Bir nokta yerleştirmek için bir çizgiye dokunun. Akıllı olun ve noktalar için stratejik ve mantıklı bir konum seçin. Bazen bir nokta, bazen iki nokta koymanız gerekir. Silgi Modu Silmek için rakibin noktasına dokunun. Çizim Modu Çizgileri avantajınıza göre birleştirmek için parmaklarınızla bir çizgi çizin. Beynini kullan! Kesme Modu Rakibinizin renginin akışını durdurmak için bir çizgi kesin. Portal modu Bir portal oluşturmak için 2 yerdeki çizgiye dokunun. Hattınız bir yerden diğerine ışınlanacak. Ancak dikkatli olun: Rakipleriniz de oluşturduğunuz portalı kullanabilir, bu yüzden konumunu akıllıca seçin!
TALİMAT
Nokta yerleştirmek için bir çizgiye dokunun. Akıllı olun ve noktalar için stratejik ve mantıklı bir konum seçin. Bazen bir nokta, bazen iki nokta koymanız gerekir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.