web analytics

öğretmen simülatörü oyunu oyna

Öğretmen Simülatörü Oyunu Nasıl Oynanır?

Buradaki çoğunuzun öğrenci olduğunu biliyoruz, çünkü günün sonunda çevrimiçi oyun oynamak isteyen çocuklarsınız, peki ya size öğretmen olmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenebileceğinizi söylesek? Pekala, başka bir şey söylemeyin, çünkü harika Teacher Simulator oyununu çevrimiçi denerseniz, bu seçenek size şimdi verildiğinden, daha önce burada hiç yaşamadığınız 3d’de sürükleyici bir deneyim, bu yüzden bu oyuna hemen bir şans vermek gerekir. hepinizin olmazsa olmazı!

Öğretmen Simülatörüne hemen şimdi çevrimiçi girin!

Sınıfla ve öğrencilerle etkileşim kurmak için fareyi kullanacaksınız, ancak ilk önce kendiniz için bir erkek veya kadın öğretmen olarak istediğiniz avatarı seçin.

Daha sonra Pazartesi’nin programı ve dersleriyle başlarsınız ve ardından tüm dersleri bitirmek zorunda kalarak Cuma gününe kadar haftanın geri kalanından geçersiniz.

Her sınıfta, öğrencilere sorular vermek için ekrana tıklıyorsunuz ve daha sonra cevaplarını duyuyor ve doğru mu yanlış mı olduklarını belirliyorsunuz.

Onları yanlış anlamadığınızdan emin olun, çünkü onların rehberi olmanız gerekir, ancak yaparsanız, bu sizin için öğretilebilir bir andır, çünkü öğretmenlerin kendilerinin bile gelişmek için çok yeri ve öğrenecek daha çok yeri vardır. Şimdi başla, neden olmasın?

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.