web analytics

altın arayıcısı frvr

Altın Arayıcısı FRVR Oyunu Oyna

Şu anda FRVR dünyasında bir Altın Avcısı olun, FRVR Oyunları her zaman en eğlenceli ama aynı zamanda web sitesi için getirdiğimiz en kaliteli oyunlar olmuştur, bu nedenle yeni bir deneyime ve daha iyi bir deneyime hazır olmalısınız. daha önce oynamış olabileceğiniz diğer birçok altın arayıcısı oyunundan daha fazla!

FRVR’de altın arayalım!

Ok tuşlarını kullanarak madenlerin yer altı labirentinde ilerleyeceksiniz, burada onları çıkarmak için kayaların içine girebilirsiniz, patlayan basınç noktaları oluşturmak için bazı kayaları itebilirsiniz, bu da yeni yolları temizleyebilir, merdivenlerde ve platformlarda inip çıkmak ve daha fazlası.

Çok sayıda kaya ve elmas türünü kazmayı ve çıkarmayı deneyin ve ne kadar çok yaparsanız, madencinizin daha iyi ve daha hızlı olmasına yardımcı olacak yükseltmeler, araçlar ve ekipman satın alabileceğiniz altın para sayınızı da artıracaksınız çünkü madencinizin daha iyi ve daha hızlı olmasına yardımcı olacak. çoğu kayanın tamamen yok edilmesi çok zaman alır.

Size herhangi bir şart konmamıştır, bu nedenle, eski madencilerin yaptığı gibi, uygun gördüğünüz şekilde dolaşıp madenleri keşfetmeniz, kazmaya ve keşfetmeye çalışmanız gerekir!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.