web analytics

cuphead

Cuphead Oyunu Oyna

Cuphead oyunu oyna. Cuphead’in bu küçük çevrimiçi versiyonunun keyfini çıkarın! Orijinalin büyük bir hayranı sayesinde artık tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Uçağa bin ve dev kuşların kafasını yenmeye çalış! Saldırılardan kaçın ve ikisinden sadece biri havada kalana kadar ateş etmeye devam edin! Zorluk seviyesini ve oyuncu sayısını seçebilirsiniz.

Cuphead: Brothers in Arms, özel sanatı ve sıra dışı tarzıyla dünyayı fetheden yeni bir oyundur. Oyunun geliştiricileri, otuzlu yılların çizgi filmlerinden ilham aldı ve dünya çapında binlerce hayran kazanan bir oyun yarattı. Karakteriniz Cuphead adında antropomorfik bir kupa olacak. Bu adam uçarılık ve kumardan kaynaklanan büyük sorunların ne olduğunu ilk elden biliyor. Ne de olsa, son zamanlarda Cuphead, kardeşiyle birlikte şeytanın kumarhanesinde çok fazla bahis oynayarak ruhlarını kaybetti. Ruhları geri almak için bir anlaşma yaptılar. Şimdi Cuphead, Şeytan ile bir anlaşma uyarınca, çeşitli kötü adamlarla savaşmak zorunda kalacak.

Nasıl oynanır?

Cuphead: Brothers in Arms üç patron savaşı sunuyor. Hepsi popüler oyunların iyi bilinen düşmanlarıdır: “5 Nights at Freddy’s”den Puppet, “Hello Neighbor”dan Neighbor ve “Bendy and the Ink Machine”den Bendy. Onlarla sırayla savaşacaksınız. Cuphead bir parmakla ateş edebilir, bu da merminizin bitmesinin olası olmadığı anlamına gelir. Düşmanı ölene kadar vurmalısın. Ancak dikkatli ve dikkatli olun, çünkü canavarların köleleri sürekli saldırmaya çalışacak. Düşman saldırıları sırasında pembe eşyaları toplayın ve zamanla özel bir saldırı kullanabileceksiniz. Cuphead ile baş döndürücü bir macera sizi bekliyor. Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!İşte online oyun Cuphead: Brothers in Arms, ücretsiz ve hemen şimdi oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
ya

fincan kafa beni çok zorladı.

Eylül 27, 2021
suoer

merhaba b oyunu yeni oyncam si

Ekim 28, 2021
taner sekin

selamlar

Ekim 31, 2021
Anonim

kütahya porselen fincanı bu oyundakiler.

Kasım 18, 2021
spiderwick909

kütahya porselen fincanı her zaman yenilir

Ocak 28, 2022
Anonim

kötü

Mart 20, 2022
Anonim

güzel

Temmuz 18, 2022
Cuphead

herkes beni oynadığı için teşekür ederim!

Ekim 21, 2022
Anonim

selam

Kasım 30, 2022
Anonim

sahte

Eylül 18, 2023
Anonim

yon tuslarına basınca ekran hareket ediyo

Mart 24, 2024