web analytics

monster dash

Monster Dash Oyunu Oyna

Monster Dash oyunu oyna. Monster Dash, bir süredir sahip olduğumuz en ilginç ve benzersiz çevrimiçi tepki süresi ve beceri oyunlarından biridir, çünkü her şeyden önce, tıpkı bizim gibi kesinlikle çok eğleneceğiniz 3 boyutlu bir canavar oyunudur. yaptı ve sizi zorlayacak ve sonsuz eğlence istemeye devam edecek artan zorlukta en az elli seviyeniz var!

Hemen şimdi çevrimiçi olarak bir Monster Dash yapın!

Her seviyede, evlerine geri dönmek isteyen birkaç canavarınız var, onlara arabalarla yoldan geçmelerine, dişlerle kapının altından geçmelerine ve bunun gibi diğer tuzaklara yardım ederek onlara yardımcı olacaksınız ve hepsinin bir zamanlaması var. canavarları ileriye doğru vurmak için mükemmel zamanları bulmak zorunda kalırken çalışmaya devam edin.

Bir canavarın ilerlemesi gerektiğini düşündüğünüzde, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda da oynayabileceğiniz için ekrana tıklayın veya dokunun. Söylediğimiz gibi, seviyeler daha zorlu hale geliyor, ancak aynı zamanda daha eğlenceli hale geldiklerini, canavarların daha çeşitli olduğunu ve sayılarının da artabileceğini garanti ediyoruz.

Artık her şeyi kesinlikle anladığınıza göre, eğlence hemen şimdi başlasın, bundan sonra sizi daha da fazla eğlence için aramızda görmeyi umuyoruz, çünkü sadece burada mümkün!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.