sanal aşk oyunu oyna

Sanal Aşk Oyunu Nasıl Oynanır?

Sanal Aşk Oyunu oyna. aile olmak ve gerçek aşkı yaşamak istiyorsunuz. Bahçenizden lezzetli kokular geliyor ve komşularınız ağız sulandıran ızgara yemeklerinizi tatmak için burada. Önlüğünüzü giyin ve ızgaranın yanında yerinizi alın! Bu güneşli yaz gününü barbekü yapmaktan başka kutlamanın daha iyi bir yolu yok!

Izgaradaki köftenin cızırtılı sesleri, konuklarınızın neşeli sesleri ve gökyüzündeki parlak güneş … ne güzel bir gün! Komşularınız yemek yemek için buradalar, hadi başlayalım. Bu oyunda amacınız her seviyeyi hedeflenen miktarda para toplayarak tamamlamaktır. Bu oyunu farenizle oynayabilirsiniz, bu yüzden başlamak için oynat düğmesine tıklayın. Her seviyede misafirleriniz gelip size ne istediklerini söyleyecekler. Siparişi pişirmek ve hazırlamak için masanın üzerindeki malzemelere tıklayın. Sulu bir mükemmellikte pişirmek için köfteyi ızgaraya yerleştirin, ancak ateşten çıkarmayı unutmayın! Kimse kömürleşmiş bir burgerin tadını çıkarmaz! Dışarısı sıcak, bu yüzden soğuk bir muamele harika olurdu! Siz de misafirlerinize milkshake servis edebilirsiniz! Seviyeleri geçtikçe komşularınızdan tavsiye mektupları alacaksınız. Bu harfler yeni şeylerin kilidini açmak için kullanılabilir! İyi eğlenceler şef!

Yemek yapmak bir tutkudur ve mükemmel bir yemeğe kim hayır diyebilir? Diğer popüler oyunumuz Cooking Fast: Hotdogs and Burgers’da mutfak becerilerinizi test edin! Afiyet olsun!

Geliştirici
Gogii Games, Sanal Aileler Cook Off’u geliştirdi.

Yayın tarihi
16 Kasım 2020

Özellikleri
Renkli 2D grafikler
Kilidi açmak için farklı temalar ve öğeler
Tamamlanacak düzinelerce seviye
Sezgisel kontroller
Eğlenceli oyun

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.