web analytics

tokat kralı oyunu oyna

Tokat kralı Oyunu Nasıl Oynanır?

Slap King, rakibinizin tokat atma becerilerini test edebileceğiniz eğlenceli yeni bir oyundur. Arkadaşlarınızla gelin ve gerçek eğlenceye başlayın. Kazanmak için rakibinizi olabildiğince sert bir şekilde tokatlayın.

Oyun seviyeler halinde yapılandırılmıştır ve her seviyeyi yüksek bir puanla kazanmanız gerekecek çünkü rakipler arasındaki rekabet belirli miktarlarda para üzerine bahse giriyor. Çok dikkatli olun çünkü para miktarına bahsinizi kaybedebilirsiniz. Rakibe tokat atarak olabildiğince çok puan toplamanız ve oyundaki seviyeyi ve jetonları kazanabilmeniz gerekiyor.

Bir arkadaşınızla oynayın çünkü oyun daha da eğlenceli olacak. Rakibe ne kadar sert tokat atabileceğinizi belirlemek için, oyunun üst kısmında, oyuncunun başının üstünde bulunan göstergeyi takip edin. Gösterge en kırmızı tarafa ulaştığında, tıklayarak tıklayabilirsiniz. Unutma, ona ne kadar sert tokat atarsan o kadar hızlı kazanırsın. Yenilmesine izin verme ve en havalı olduğunu kanıtla.

Umarız oyunu beğenmişsinizdir ve sizi sitemizdeki diğer oyunlar kadar eğlenceli keşfetmeye davet ediyoruz. İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

BEN ÖYKÜ BEN BĞİ SALAKIM

Ağustos 22, 2023