2 kişilik macera oyunu oyna

2 Kişilik Macera Oyunu Nasıl Oynanır?

2 Kişilik Macera oyna . Orman Kolomb ve Austrialian yerlerde yetenekli filme ekipleri sayesinde, ilkel bir tropikal ormana sizi içine çekecek iyi hikaye anlatımı olduğunu. Ve Yossi (Daniel Radcliffe) Ghinsberg’in dönüşümsel yakın ölüm deneyimleri, özellikle radcliffe’nin filmin sonuna kadar gerçek fiziksel ve psikolojik değişikliklerini izlemek şaşırtıcıydı. Oysa, benim en unutulmaz take-away hayatın bazı temel gerçekleri anlattı anlayışlı senaryo olacak:
1 – “Bir adamı eleştirmeden önce, onun yerine bir mil yürüyün” kelimenin tam anlamıyla, bu hikaye için Marcus’un (Joel Jackson) kanayan ayakları diğer 3 yürüyüşçüyü rahatsız etti, ancak Yossi kendi başına aynı handikapa sahip olduğunda, Marcus için empati eksikliğinden pişmanlık duyuyor.
2-Daha fazla, tecrübeye veya bağırsak hissine ne güveniyorsunuz? Garip yürüyüş lideri Karl (Thomas Kretschmann), deneyim ve becerilere sahipti, ancak Trek Nehri üzerinde Karl’ın yüzme becerisinin olmamasından dolayı Kevin (Alex Russell) tarafından neyse ki tespit edildiğinde hissedilebilir korkusu vardı. Kevin bunu hissetmemiş olsaydı ve Karl, Yossi’den ayrılmakta ısrar etmeseydi ve hikayelerini anlatmak için asla yaşamazdı.
3-yerli halkların doğal unsurlara karşı sürekli mücadelelerini sona erdirmekten daha iyi bir şey istemedikleri zaman, Güney Amerika ormanlarındaki Maceraları özleyen yabancıların kontrastı ne kadar ironik. Anlayışlı canoeist, Tico (Luis Jose Lopez), 14 gün sonra Yossi aramak için Kevin “crazy loco gringo” olarak adlandırılan sahneyi sevdim. 2 Kişilik Macera oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.