web analytics

bowling kralı çevrimiçi

Bowling Kralı Çevrimiçi Oyunu Oyna

Bowling King Online, web sitemizin Miniclip Games kategorisinin sahip olduğu ve şimdiye kadar sahip olacağı 2 oyunculu en iyi bowling oyunlarından birini temsil ediyor ve isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz gerçeğiyle daha da iyi hale geldi. ama aynı makineyi kullanarak başka bir gerçek oyuncuya karşı rekabet ederken daha da eğlenebilirsin!

Çevrimiçi Bowling Kralı olmayı deneyin!

Bilgisayara karşı 1P veya başka bir gerçek oyuncuya karşı 2P oynamak isteyip istemediğinizi seçin ve her iki modda da 5 tur veya 10 tur arasında seçim yapabilir ve üç zorluk seviyesinden birini seçebilirsiniz.

Her oyuncu sırayla bowling topunu fareyle vurur, istediğiniz yöne nişan alır ve bir vuruşla mümkün olduğunca çok lobutu devirmeye çalışır, her on tanesini vurmak için her turda iki deneme yapar.

Turların sonunda mümkün olduğunca çok sayıda bowling lobutu düşüren oyuncu kazanan olur, çünkü bu günün sonunda bir sayı oyunudur, değil mi?

En iyi isabetliliğe ve en çok özveriye sahip olan oyuncu kazanan olacak ve onların en iyi zamana sahip olacağından eminiz, spor oyunlarımızın her birinde yalnızca burada bir şey mümkün!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.