çöpadam badminton 2 oyunu oyna

Çöpadam Badminton 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Çöpadam Badminton 2 oyununu oyna. Puffball veya başka bir badminton spor ismiyle, rakibin ağının üzerinden topu alan ve rakiplerin alanlarına geri dönen bir spor dalıdır. Badminton severler arasında ilk versiyonla oldukça özel ilgi toplayan ikinci versiyon ile sizlerin huzurundayız. İlk versiyonda olduğu gibi, tercihinize göre oyunu hem bilgisayara karşı oynayabilirsiniz hem de isterseniz arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz ve böylece favorilerinizden biri olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra, “OYNAT” düğmesiyle ana menüye giriş yapın. İki kişilik oyun için “BAŞLAT” düğmesini, “2PLAYER” düğmesini kullanın. Sonra karakterinizi seçin ve oyunu başlatın. Tuş takımları aşağıdaki gibidir:

1.PLAYER:
Hareketli: “A, D” tuşları.
Zıplama: “W” tuşu.
Tekme: “S” veya “ARA ÇUBUĞU” tuşu.

2. Oynatıcı:
Hareketli: “SOL, SAĞ OK” tuşları.
Zıplama: “YUKARI OK” tuşu.
Tekme: “AŞAĞI OK” tuşu.

ORTAK TUŞLAR:
Oyunu duraklatma: “P” tuşu.
Oyun sesi ayarları: “W” tuşu.
Oyundan çıkma: “ESC” tuşu.

Tek oyunculu oyun modunda, oyunun ilerlemesine göre yeni karakterler açabilirsiniz. Buna ek olarak, üzerinde bir top kurulan karakterleri seçerek, Fare düğmesi ile kontrol edebilirsiniz; oyunu daha kolay oynayabilirsiniz. Oyun 7 sayı kazanan oyuncu tarafından tamamlanır. Tek oyunculu modda, yenilmiş bir karakter varsa, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyun sırasında, ekranın musluk üzerine kurulu göstergesi ile oyunun durumunu kontrol edebilirsiniz. Web sitemize göz atarak ilk versiyonun oyununu oynayabilirsiniz. Keyfini çıkarın! Bedava Çöpadam Badminton 2 oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.