double bros oyunu oyna

Double Bros Oyunu Nasıl Oynanır?

Double Bros oyunu oyna. Rekor kırıcı oyun Temple Run gibi “sonsuz koşma” dayalı harika bir oyun ile karşınızda. Bu oyunu iki oyuncu ile de oynayabilirsiniz. Bu oyunu oynarken nefesinizi tutacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra, “PLAY” (OYNAT) düğmesiyle devam edin ve bir bölüm seçin. Bu oyunda sizin için ilk kez geliyorsa ilk bölüme başlamalısınız. Amacınız bölümü koşarak ve yaratıklar ve engellerle karşılaşmadan tamamlamaktır. Oyuncuların tuş takımı:

1. OYUNCU
Zıplama: “W”
Bükme: “S”
İşten çıkarmak”

2. OYUNCU
Zıplama: “ÜST OK TUŞLARI”
Bükme: “ALT OK TUŞLARI”
Yangın: “SAĞ OK TUŞU”

Oyun sırasında bazı noktalara dikkat etmelisiniz: Oyunculardan biri engellere veya böceklere rastlarsa, iki oyuncu yeniden başlamalıdır. Dikenli böcek onları vurmanıza rağmen ölmez. Bölümdeki elmasları toplarsanız, bir sonraki kısmı geçebilirsiniz. Oyunda sınırsız bir hayatınız var ama önemli olanın bölümü tamamlamak olduğunu unutmayın.

Oyun sırasında “ARA ÇUBUĞU” düğmesini kullanarak oyunu duraklatabilirsiniz. Sesi duraklatmak ve kapatmak için ekranın sağ alt köşesindeki düğmeleri de kullanmanız gerekir. “HARİTA” düğmesiyle üst menüye dönebilirsiniz. En iyi iki oyuncu oyunu için bizi takip edin! Başarılar dilerim! Bedava Double Bros oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.