web analytics

kedi köpek tartışması

Kedi Köpek Tartışması Oyunu Oyna

Kedi Köpek Tartışması oyna . Köpek kasaba bakım ve evcil hayvan mağazasından sevimli köpekler alabilirsiniz iyi köpek bakım simülasyon oyunu. Orada yaşayan sevimli hayvan şehir ve köpeklerin tadını çıkarın! Eğer hayvan oyunları ve köpekleri seviyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! Bu gerçekten köpeklerinizin yaşayabileceği bir evcil hayvan dünyası. Şehir köpek oyunu hayvan oyunları sevenler için en iyi pet shop oyun. Oyna, Kendine iyi bak, besle, yıka, damat ve kendi köpek kasabasında evcil hayvan Giydir!

Köpekleri toplayacak, onları seviyelendirecek ve heyecan verici oyun içi ödüller için görevlere göndereceksiniz! Her zaman bir evcil hayvanı evlat edinmek istiyorsanız, yavrularla oynayın, evcil hayvan kurtarma ile ilgileniyorsanız, bu sizin için en iyi evcil hayvan oyunlarından biridir. Köpeklerinizin yaşayacağı odaları özelleştirme yeteneği ile, gerçek köpeklere olduğu gibi köpeklerinize bağlı hissetmenizi sağlamak için muazzam miktarda çaba sarf ettik.

Bu köpek simülasyon oyununda köpek ırkları gibi toplayabilirsiniz: Basset hound, Staffordshire Bull Terrier, Springer Spaniel, Boston Terrier, Labrador Retriever, Avustralya Çoban, Alman Çoban, Yorkshire Terrier, Boğa Terrier, Danua, Shnauzer, Cocker Spaniel, Fransız Bulldog, Pomeranian, Doberman, Sibirya Husky, Minyatür Pinscher, Labrador, Beagle, Chihuahua, Corgi, Dachshund ve diğer köpek ırkları. Rahat ve midcore oyuncular için köpek toplama ve yönetimi büyük önem vardır.

Oyuncular her zaman “ürkek” onların “uykulu”tanıyacak, böylece her köpek, benzersiz bir karakter ve davranış vardır! Önümüzdeki güncellemeler biz yeni ırkları damat sevimli yavru ve Köpekler için daha fazla köpek kartları getirecektir. Kedi Köpek Tartışması oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
adnan sıkişenses

U T A N D I K

Mart 17, 2024