web analytics

slope 2 kişilik

Slope 2 Kişilik Oyunu Oyna

2 Kişilik slope oyunu oyna. Klasik çevrimiçi Slope oyununun artık 2 Oyunculu bir versiyonu var, tıpkı bizim gibi, sizi mümkün olan en iyi zamanı geçirmeye davet ediyoruz ve yine de 1P modunu tavsiye ediyoruz, çünkü hala en iyilerden biri olarak duruyor. Burada denenecek en iyi oyunlar, ayrıca bir arkadaşınızı davet edip birlikte oynarsanız daha fazlasını görmek isteriz!

Slope’u şimdi 2 Oyunculu olarak da çevrimiçi deneyin!

Biri WASD ve diğeri OK tuşlarını kullanarak iki topunuzla yokuş aşağı yarışın ve yokuş aşağı inmek ve diğer oyuncunun kazanmak için seviyelerinde daha ileriye ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Tabii ki, ikinizden biri raydan çıkarsa kaybedersiniz ve diğeriniz kazanır, bu yüzden bunun olmasına izin vermemek için ekranınızda dikkatli olun.

İnerken ve yarışırken, daha önemli bir puan için diğer oyuncudan daha fazla elmas toplamaya çalışın. 3D toplarla oynanan bu sonsuz yarış oyunlarını seven tüm oyunculara iyi şanslar ve bu, sizinle mümkün olduğunca paylaşmayı sevdiğimiz bir format olduğundan, sizi burada daha fazlasına göz atmaya davet ediyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

ne kadar sürüyor

Eylül 1, 2023