web analytics

rlgl arenası

RLGL Arenası Oyunu Oyna

Vay! Artık web sitemizde beş oyuncuyla bir Kalamar Oyunu oynayabilirsiniz! Evet, en fazla beşiniz bir araya gelebilir ve kurallarını zaten bildiğinizden emin olduğumuz bu Netflix şovunun ilk bölümünde son derece popüler hale getirilen son derece popüler Red Light, Green Light oyununa katılabilirsiniz. izledim, ama izlemediyseniz endişelenmeyin, çünkü sizi hemen şimdi bilgilendireceğiz ve her zamanki gibi harika zaman geçirmenizi sağlayacağız!

Hanginiz para ve hayatta kalma yarışında hayatta kalacak?

Söylediğimiz gibi, oyun beşe kadar gerçek oyuncuyla oynanabilir, oyunun başlangıcından itibaren sayıyı siz seçersiniz ve her birinizin ilerlemek istediklerinde basması gereken ve durdurduğunuz bir tuşa sahip olursunuz. hareketsiz kalmak istediğinizde basın. Anahtarlar Q, P, Y, X, M’dir.

Diğer yarışmacılar oyunun yapay zekası tarafından kontrol edilecek. Ağacın önündeki bitiş çizgisine ulaşmak ve geçmek için bir dakikanız var. Ağaçta, yeşil ışık yandığında sayacak ve kırmızı yandığında size doğru dönecek mekanik bir oyuncak bebek var.

Sadece yeşil ışıkta hareket edebilirsiniz, çünkü kırmızı ışıktayken hareket ederseniz vurulursunuz ve o anda ve orada kaybedersiniz. Kırmızı çizgiyi canlı ve zamanında geçen ilk oyuncu kazanır. Hepinize iyi şanslar diliyoruz ve sizi sadece web sitemizde daha fazla Squid Oyunu ile mümkün olan en iyi zamanı geçirmeye davet ediyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
a

ilk yorum bu

Temmuz 29, 2022
b

bu ikinci yorum

Temmuz 10, 2023
c

üçüncü yourm

Ekim 26, 2023
d

bu dördüncü yorum

Aralık 2, 2023
ali

oyununuz çok zor botlar beni yeniyor
burdan erdeme selamlar

Aralık 26, 2023