web analytics

yüz kırıcı

Yüz Kırıcı Oyunu Oyna

Face Breaker, çoğunuzun bildiğini ve çok sevdiğini bildiğimiz, Arkanoid tarzında klasik tuğla kırma oyunlarıyla ünlenen çevrimiçi kürek oyunları biçimini almak ve onunla biraz farklı bir şey yapmak için burada. size hemen şimdi gösterecek ve gerçekten harika zaman geçireceğinizden eminiz, garantili!

Çevrimiçi en yetenekli Yüz Kırıcı ol!

Ekranın alt kısmındaki küreği kontrol etmek için fareyi kullanın ve tuğlanıza vurmak için kullanın, küçük beyaz bir tuğla, böylece üstlerinde yüzleri olan büyük tuğlalara çarpar, kırılıp kaybolmalarına yetecek kadar vurur, her seviyeyi temizlemek için hepsini ortadan kaldırarak.

Kendi tuğlanızı çok fazla yakalamayarak kaybetmeyin, üç kesin olmak gerekirse, tüm hayatınızı kaybetmek oyunu kaybetmek anlamına geldiğinden. Bazen, siz tuğlaları vururken yükseltmeler yukarıdan düşer, bu yüzden onları yakalayın ve kullanın, ancak küreğinizi küçültmek gibi size sorun yaratacak öğelerden kaçının.

Size büyük odaklanma ve iyi şanslar diliyoruz ve her gün sizinle paylaşacağımız harika yeni oyunlarımız asla tükenmeyeceğinden sizi daha fazla görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.