web analytics

Amiral Battı Oyunları

TÜM OYUNLAR

Amiral battı oyunları, deniz savaşlarında eğlenmek, damalı kağıt bir alanda düşmanla savaşmak için harika bir fırsat. “Deniz Dövüşü” – bu, tüm çocukların sınıfta, teneffüste veya evde arkadaşlarıyla boş zamanlarında oynamayı sevdiği ilk kağıt oyunlarından biridir. Çarpık Filo’nun gerçek bir Amirali olma ve savaş alanında tüm rakiplerinizi yenme fırsatınız var! Filoyu doğru ve yetkin bir şekilde konuşlandırmak, zaferin anahtarıdır.

Oyun 10’a 10 kare bir oyun alanına sahiptir, her hücrenin üstünde “a”dan “k”ye kadar olan harf, sağda 1’den 10’a kadar numaralandırılmış bir sütun vardır. “Deniz Savaşı” her geçen gün daha fazla popülerlik kazanıyor. yıl. “Deniz Savaşı” bölümünde oynayabileceğiniz yeni çevrimiçi oyunların yayınlandığı günü alın!

“Deniz Savaşı”nda iki kişi oynuyor ama hem bilgisayara karşı hem de gerçek kişilerle ya da arkadaşınızla birlikte oynama şansınız var. Sitemizde oyunların farklı versiyonlarında ve farklı modlarda birlikte oynayabilirsiniz! Kendinizi bu heyecan verici savaş ve tehlikeli gemiler dünyasına bırakın. Aralarından seçim yapmak istediğiniz herhangi bir oyunu seçin! Savaş alanlarında iyi şanslar! Amiral Battı Oyunları kral oyun skor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin