web analytics

süper peko 35

Süper Peko 35 Oyunu Oyna

Super Peko 35, gördüğünüz gibi bu animelerin popülaritesi her hafta, her ay büyüyen Vtuber Games’in muhteşem yeni kategorimizde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz yepyeni bir Hololive Hayran Oyunudur. kız flamalar sadece dünyanın her yerine yayılıyor!

Super Peko 35: En sevdiğiniz Hololive kızlarıyla bir piksel atıcı oyunu!

Sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak hareket edin, boşluk tuşu ile zıplayın ve mouse ile nişan alıp sol mouse tuşu ile tıklayarak ateş edin.

Bu oyun, bir platformdan diğerine atlamanız ve yükselmeye devam ederken Hololive kızlarını vurmak için kovalamanız gereken retro bir oyun stiline sahiptir.

Geride kalmamaya veya düşmemeye ve kaybetmemeye dikkat edin. Yayıncıları yenmeye devam ettikçe, karşılığında puan alıyorsunuz ve zamanlamanız nedeniyle hepsini hızlı bir şekilde bitirmeye çalışıyorsunuz.

Cephanenizin tamamen bitmediğinden emin olun yoksa kaybedersiniz, ancak yol boyunca daha fazlasını toplayabilirsiniz. Elbette burada ne yapılması gerektiğini anladınız, bu yüzden hemen başlayın ve neden her zaman internetteki en iyi oyunları sunduğumuzu kendiniz görün!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.