web analytics

buz arabası oyunu oyna

Buz Arabası Oyunu Nasıl Oynanır?

Buz Arabası oyna . Disney dondurulmuş esinlenerek Arendelle krallığında epik bulmaca eşleştirme macera için hazır olun! Slayt ve ücretsiz buzlu bulmaca yüzlerce maç için bir yolculuğa Anna, Elsa, Olaf ve favori karakterlerin daha katılın!

Eğer yeni güncellemeler ile arazi keşfetmek gibi daha mevsimsel bulmaca ve oyun modları kilidini!

JOURNEY WİTH FACEBOOK FRİENDS-kalpleri bitti? Daha fazla bilgi için arkadaşlarınıza sorun ve onları hemen geri hediye ederek iyilik dönün!

Heyecanlı Maç – 3 oyun-Slayt güzel ve renkli buz kristalleri 3 veya daha fazla maç ve ekstra zorlu hedefleri ile eşleştirme becerilerini test etmek!

En sevdiğiniz karakterlerin kilidini açın-hikayeyi takip edin ve Olaf, Kristoff, Sven, Hans ve daha fazlası gibi daha fazla karakterle oynayın!

Her karakter için özel olarak tasarlanmış benzersiz power-up’lar-aynı renk kristallerinin tümünü sihirli bir şekilde yok etmek için tüm bir dizi kristali veya Elsa’nın buzul gücünü yakmak için Anna’nın meşalesini kullanın! Hans’ın kılıcını kristallerin arasından kesmek için deneyin ve daha birçok serin gücü keşfedin! Buz Arabası oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.