web analytics

forklift

Forklift Oyunu Oyna

Forklift oyna . Çatal tam manuel taşıma macera oyunu ile inanılmaz forklift simülatörü 2017. Deponun farklı bölgelerinden paletler toplayıp gerekli yere bırakmak için yarış. Bazı seviyelerde, mağazadaki tüm forklift oyunlarından en iyi ve gerçek forklift oyunu olan bu meydan okuma forklift simülatöründeki otoparktan sınırlı bir süre içinde birden fazla pikap ve bırakma yapmanız istenebilir. Forklift sürücüsü her zaman zamana karşı yarışan koltuğunun kenarında, işleri yıldırım hızıyla yapıyor ve yeni macera-s arıyor.

Bu araç farklı dişliler ile donatılmıştır, bu yüzden gerekli zamanda işlerinizi işlemek için kolay hale gelir. Bazen en kısa sürede hedefe ulaşmak için hızlandırmak zorunda, bu yüzden bazı kırılgan şeyler dikkatli bir pick up yapmak zorunda diğer yerlerde ise, hızlı sürüş vites koymak, o zaman işinizi düzgün mağazanın en iyi forklift oyunlarından birinde halletmek için düşük vites kullanabilirsiniz.

Ek kamera açıları bu forklift sim 2017 yılında işin doğasını ve uygun kullanım kontrol etmek sağlanır. Bir forklift sürüş yanlısı olarak depodaki raflardan paletleri alıyor veya düşürüyor olabilirsiniz, burada işinizi en iyi ücretsiz forklift sim 2018’de gerekli sürede düzgün bir şekilde yapmak için bu özel kamera açılarına ihtiyacınız var.

Forklift sürücüsü kamyon şoförü oldukça kolay olabilir, çünkü çoğu kamyon şirketinde, kaldırıcı operasyonlarıyla da deneyime sahip olmak için kamyon şoförüne ihtiyaç duyarlar. Kamyonunuzdaki büyük marketlere bir teslimat adamı olmak istiyorsanız, o zaman bu forklift simülatörü 2018’de aynı anda iyi bir forklift sürüş yanlısı olması gerekir.
* Bu araç farklı dişliler ile donatılmıştır, bu yüzden gerekli zamanda işlerinizi işlemek için kolay hale gelir. Bazen en kısa sürede hedefe ulaşmak için hızlandırmak zorunda, bu yüzden bazı kırılgan şeyler dikkatli bir pick up yapmak zorunda diğer yerlerde ise, hızlı sürüş vites koymak, o zaman işinizi düzgün mağazanın en iyi forklift oyunlarından birinde halletmek için düşük vites kullanabilirsiniz.
* Bu forklift simülatöründe işin doğasını ve doğru kullanımı kontrol etmek için ek kamera açıları sağlanmıştır. Bir forklift sürücüsü olarak depodaki raflardan paletleri alıyor veya düşürüyor olabilirsiniz, burada işinizi en iyi ücretsiz forklift simülatöründe gerekli sürede düzgün bir şekilde yapmak için bu özel kamera açılarına ihtiyacınız var.
* Forklift sürücüsü, kamyon şoförünün deneyime sahip olması için kamyon şoförüne ihtiyaç duydukları çoğu kamyon şirketinde olduğu gibi oldukça kolay bir kamyon şoförü olabilir. Kamyonunuzdaki büyük marketlere bir teslimat adamı olmak istiyorsanız, o zaman bu forklift simülatöründe aynı anda iyi bir forklift sürücüsü olması gerekir. Forklift oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.