freeway fury 2 oyunu oyna

Freeway Fury 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Freeway Fury 2 oyna ✅✅. Motorların ve silahların kükreyen sesleri boş yoldan yankılanıyor. Popüler dizinin ikinci oyunda, bu öfkeli araba kovalamacasının ortasına geçin. Road of Fury 2. Arabanın kaputunun altında deneysel bir nükleer motor taşıyan Cole, kendisini kovalayan haydut çetesinden uzaklaşmalı. Onlara yağmur mermileri ve roketler çünkü o silahı sizden çalmak için elindeki her silahı kullanmakta tereddüt etmeyecekler. İzleyenlerin ölümcül dikkatinden kurtulabilir misin yoksa yolunu yok edilen arabanla süsleyecek misin?

Road of Fury 2 ile aksiyon patlaması için hazır ol! Makineli tüfekler, roket füzeleri, patlamalar ve tahrip olmuş araçlardan uçan molozlar bu hızlı oyunun sunduğu şey. Yollar boyunca taşınan deneysel bir motorun haberi, yerel haydut çetesinin dikkatini çekti ve bu şansı kaçırmaya niyetli değiller. Baş kahraman olan Cole ol ve teslimatını öldürmeden tamamlamaya çalış. Çete ısrarcı olabilir, ancak Cole, mermileri, füzeleri ve daha birçok şeyle mukavemetlerini yenmeye hazırdır. Cole’un arabası bu tür silahlarla donanmış ve onları karşılaştığınız düşmanları savuşturmak için kullanabilirsiniz. Daha fazla seyahat ettikçe, mağazada yükseltmeler için harcayabileceğiniz para kazanacaksınız. Cole beceriklidir ve bunu satın alabileceğiniz ve arabasına uygulayabileceğiniz listelenen yükseltmelerde görebilirsiniz. Kalkanlardan füzelere karşı, arabanızın savunma ve saldırı yeteneklerini kişiselleştirmek için birçok seçeneğiniz var. Bazı güncellemeler kilitlenir ve bunların kilidini açmak için aracınızı güncellemeniz gerekir. Bu yolculukta yalnız değilsin! Yol boyunca bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız ve onların donanımını da kişiselleştirebilirsiniz.

Eşkıya yolunuzu temizlerken arkanızda siyah duman yükseliyor. Eylemin burada bitmesine gerek yok. Heyecan verici aksiyon oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin ve ünlü Madalin Stunt Cars 2’yi deneme fırsatını yakalayın!

Geliştirici
IriySoft bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi
12 Şubat 2015

Özellikler
Eğlenceli oyun
Birçok yükseltme
İlginç hikaye
İyi grafikler
Kontroller
Nişan almak ve vurmak için farenizi kullanın. Cihazları etkinleştirmek için 1,2 ve 3 tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.