web analytics

güçlü motorlar

Güçlü Motorlar Oyunu Oyna

Mighty Motors, her zaman heyecan verici olan bunun gibi gerçek hayattaki yarışlardan ilham alan bir format olan, erkekler için web sitemize eklenen en iyi yeni çevrimiçi drag yarış oyunlarından biri olmak üzere, o halde neden tamamen güvenli bir oyunda yer almıyorsunuz? Bunun gibi harika bir sanal oyun?

Mighty Motors: mükemmellik için alınan sürükle yarış oyunları!

Şehir haritasında, yarışlara katılabileceğiniz yeni yerleri ve karşı karşıya kalacağınız çeşitli yeni rakipleri temsil eden birçok nokta var. Mümkün olduğu kadar çok kazanarak kariyerinizi geliştirin ve jetonlarla ödül olarak kazanırsınız, sonraki seviyelerde kullanmak için yeni ve daha iyi arabalar edinmelisiniz.

Arabanızdan en iyi şekilde yararlanmak için devir iğneniz mümkün olduğunca uzun süre yeşil alanda kalmalıdır, bu nedenle pedala fare/parmak ile dokunarak orada kalmasını sağlayın. Rakibiniz sizi geçebilir ve kaybetmenize neden olabileceğinden, metrede çok alçak veya çok yükseğe gitmeyin.

İşaret yeşil alandayken, vites değiştirmek ve hızınızı artırmak için boşluk çubuğuna dokunun. Yarış düz bir yolda yapılır, bitiş çizgisini ilk geçen kazanan olur ve umarız bilgisayar değil siz olursunuz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.