kırmızı araba 6 oyunu oyna

Kırmızı Araba 6 Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Kırmızı Araba 6 oyna ✅✅. Kırmızı taksi 6, Tam zamanında geldin! Wheely ve Jolie sinemaya gitmek üzere! Gelin ve eğlenceli puzzle oyunu serisinin altıncı bölümünde, Wheely 6’da onlara katılın! Son zamanlarda yaşadıkları tüm sıkıntılardan sonra, Wheely ve Jolie biraz rahatlamayı hak ediyor. Yerel tiyatroda çalan tüm harika filmleri izleyerek ziyaret etmeye karar veriyorlar. Wheely 6’da, filmin içine daldıkça kahramanımız kendisini şövalyeler, krallar, prensesler ve sihirbazlarla çevrili bir ortaçağ ortamında bulur. Prenses kötü büyücü tarafından kaçırıldı ve Wheely’nin onu kurtarmasına yardım etmek senin işin!

Uçaktan atlayıp bir meteorun Dünya’ya çarpmasını engellemek için uzaya gittikten sonra, Wheely şimdi kendini bir masalda buluyor. Wheely 6, her biri önceki oyunlarda olduğu gibi her biri eğlenceli bulmacalarla dolu 14 seviyede, eğlenceli ve heyecan verici hikayeler sunuyor. Ahh: Karanlık büyücünün ve onun ejderhanının silueti gökyüzünü karartıyor. Kurtarma görevine derhal başlasanız iyi olur! Wheely’nin güvenilir yardımcısı olarak amacınız, çıkışa güvenli bir şekilde ulaşması için her seviyede yolunu temizlemektir. Bunu yapmak için, bulmacaları çözmek ve karşılaştığınız engelleri kaldırmak zorundasınız. İş yerindeki karanlık güçler basit halkın anlaşılmasının ötesinde olabilir, ancak oyunun kontrolleri çok basittir. Düğmeler, kollar ve diğer oyun mekanizmaları ile etkileşime geçmek için farenin sol tuşunu kullanarak üzerlerine tıklayın. Bazı seviyelerde, eylemlerinizi dikkatli bir şekilde zamanlamanız gerekir, çünkü Wheely takılabilir ve hatta ölebilir! Wheely’nin hikayesi böyle bitemez, bu yüzden dikkatli olun! Her seviyenin sonunda, en fazla üç yıldız kazanabilirsiniz. Sadece seviyeyi tamamlamak için bir tane olsun. Diğer ikisini almak için iki gizli nesne bulmalısınız: bir tekerlek ve bir oyuncak araba. Tekerlek arka plana karıştırılmıştır, bu yüzden onu bulmak biraz zor olabilir. Oyuncak araba bulmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey nerede saklandığını keşfetmek için çevreyi dürtmek.

Bu Wheely 6 macerasından hoşlandınız mı? Eğer öyleyse, daha fazla deneyim yaşamak için Wheelie oyun koleksiyonumuza göz attığınızdan ve aşağıdaki başlıkları Wheely 7 and Wheely 8’i denediğinizden emin olun.

Geliştirici
Pegas Oyunları

Özellikler
14 seviye
Eğlenceli oyun
Bulmacalar
Güzel grafikler
Kontroller
Oyunu oynamak için farenin sol tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.