kırmızı araba oyunu oyna

Kırmızı Araba Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 6   Ortalama: 4.7/5]

Kırmızı Araba oyna ✅✅. kırmızı taksi Wheely küçük kırmızı araba satışa sunuldu, ancak indirime rağmen kimse çok ilgilenmiyor gibiydi. Bu ana karakterimizin kalbini kırıyor, ancak yaklaşmakta olan bir otomobil yarışı hakkında bir poster gördüğünde, ne yapması gerektiğini biliyor! Bir yarışa katılmak ve kazanmak, herkese kahramanımızın harika bir araba olduğunu gösterecek. Ve böylece Wheely 1’de, komik arabamız showroom’dan kaçmaya karar verdi, ancak bu oyunun bulmacayla dolu 15 seviyesinden geçmesi için yardımınıza ihtiyacı olacak. Yolu aç ve hayallerine ulaşmasına yardım et!

Popüler dizideki ilk oyun olan Wheely 1, çözülecek çok sayıda bulmaca içeren, kaçınılması gereken düşmanları korkutucu ve deneyimleyecek renkli bir dünya ile 15 seviyeye sahiptir. Oyuna, kırmızı arabanın vitrinle park ettiği Pegas otomobil galerisinde başlayın. Onu bekleyen macera hakkında heyecanlandı, bu yüzden ona tıklayarak hareket etme zamanı geldiğinde haber verin. İlerleyecektir ve kolu serbest bırakmak için kullanabilirsiniz. Hedefiniz, kırmızı bayrakla işaretlenmiş her seviyenin sonunda bitiş çizgisine ulaşmaktır. Her seviye çözmek için farklı bulmaca, tuzakları ve önlemek için engeller ve kaçmak için karakterler demek. Her seviyedeki tüm kollara, platformlara, asansörlere ve düğmelere dikkatlice bakın. Her şeyi yerine getirin ve Wheely 1’de ilerlemenizi sağlayın. Tüm makinelerin nasıl çalıştığını öğrendiniz mi? Bazı seviyeler biraz daha zordur çünkü bir engelden kurtulmak için basmanız gereken düğme bir şeyin altına gizlenmiş olabilir. Bazı seviyelerde kahramanımızın polis arabalarından kaçmasına yardım etmeniz gerekecek. Yollarını engellemek için engelleri zorluyoruz. Gözlerini hem takipçilerinde hem de yolda tut. İstenmeyen dikkatlerden kaçınmak için renk, tekerlek ve camları değiştirerek de görünümü değiştirebilirsiniz. Planlandığı gibi çalışmayabilir, ancak yeni bir görünüme sahip olmak kesinlikle kişinin ruhunu yükseltir!

Göster ve Tıkla Yapboz Oyunu türünün güzel bir örneği olan oyun Wheely 1’in birçok devamı var. Devam et ve Wheely koleksiyonumuzdaki diğer oyunları kontrol et!

Geliştirici
Pegas Games bu oyunu geliştirdi, ayrıca Wheely 2, Wheely 7 ve Wheely 8 diğerleri arasında.

Yayın tarihi
Mayıs 2011

Özellikler
Oynamak için 15 seviye
Basit kontroller
Wheely’nin görünümünü kişiselleştirebilirsiniz
Renkli grafikler ve komik anlatım
Kontroller
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.. Wheely kırmızı araba olarak ta oynanmaktadır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.