web analytics

pc direksiyonlu araba

PC Direksiyonlu araba Oyunu Oyna


PC Direksiyonlu araba oyunu oyna. kas arabaları adı verilen havalı özel arabaları kullanma şansına sahip olduğunuz bir oyundur. Bu araba sınıfı çok uzun bir süredir var, o kadar uzun bir süredir arabalar sadece geliştirildi, onlara yeni bir hayat verdikleri söylenebilir. Oyunda küçük köylerin olduğu küçük bir harita sizi bekliyor olacak. Ama en önemlisi burada trambolinler var! Bu nedenle gaz pedalını yere kadar bastırın ve mümkün olduğunca yükseğe çıkın.

Tüm bunlar sizin için yeterli değilse, birinci şahıs modunu açın ve her şeyin yeni renklerle nasıl ışıldayacağını hemen görebilirsiniz. Oyun her yaş için ve özellikle araba severler için uygundur. Bu sefer İrlanda’yı keşfedecek kadar şanslısın. Çok güzel köyler, küçük yollar, nehirler. Zevk almak için direksiyona geçmeniz ve özgürlüğün tadını çıkarmanız yeterlidir. Güzel grafikler ve çok iyi tasarlanmış fizik sıkılmanıza izin vermeyecek. Size iyi şanslar diliyoruz ve oyunun tadını çıkarın!İşte İrlanda’da Sürüş adlı çevrimiçi bir oyun , ücretsiz ve hemen şimdi oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

SÜRE OLMASINI HİÇ AMA HİÇ SEVMEDİM AYRICA ÇARPTIKTAN SONRA SÜREMİN DEVAM ETMESİ SÜRENİN BİTMESİ YANİ SÜRESİZ VE ÇARPMA OLMASIN

Mart 2, 2024