web analytics

dublör araba yarışçıları

Dublör Araba Yarışçıları Oyunu Oyna

Web sitemizdeki en yeni 3D araba dublör oyunlarından biri olan Stunt Car Races ile sınırlarımızın ötesine geçelim, burada bazı güçlü Amerikan Muscle Cars’ın direksiyonuna geçme şansını yakalayın ve onları, sahip olduğunuz bazı tehlikeli parkurlarda sürün. söz konusu yollar hala bozulmamış bitirmek için!

Dublör Araba Yarışlarını kazanalım!

Arabalarınızı sürmek ve dengelemek için okları kullanın, Arizona’da 1. seviyeden başlayarak ve daha da zorlaşan diğer zorlu parkurlarda ilerleyin. Döngüler, rampalar, alevler ve diğer engeller üzerinde yarışırken çarpmayın veya yanmayın, oyunu kaybedersiniz.

Bunun yerine, her seviyenin sonunda üç yıldızdan üçünü almak için tüm paraları toplayın ve kazandığınız ve daha sonra varlık menünüze yerleştirilen parayla, sürmek için yeni arabalar satın alabilecek ve her şeyi taze tutabileceksiniz. ve yol boyunca daha da fazla eğlenmek.

Bu kadar basit, artık bunu bildiğinize göre, eğlencenin hemen başlamasına izin verin, ardından sizi günlük içeriğimize göz atmaya davet ediyoruz, her zaman olduğu gibi daha da fazla eğleneceğiniz garanti!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.