web analytics

murat 124 – şahin yarış

Murat 124 – Şahin Yarış Oyunu Oyna

Murat 124 – Şahin araba Yarışı oyunu oyna. gerçek hayatta bulması zor bazı klasik arabaların direksiyonuna geçmenize izin verilen, bu sefer yine Rusya’dan, sürüş oyunlarının damarında yer alan, sürüş ve yarış içeren başka bir araba simülatör oyunudur. , önceki birçok oyun gibi, o ve araçlar:

  • VAZ-2103
  • GAZ-24-Volga
  • VAZ-2121-Niva

Sizi çoktan bağladığımızdan eminiz, bu yüzden Rus sürüş deneyiminize hemen başlayabilmeniz için formatı ve oynanışı detaylandırmamıza izin verin!

Eğlenmek için çevrimiçi bir Russ Rallisi’ne katılın!

Sürmek için WASD’yi, motoru açıp kapatmak için E’yi, seyir kontrolü için N’yi, bip sesleri için H’yi ve el frenini kullanmak için boşluk tuşunu kullanın. Bir araba ve bir harita seçin, daha sonra daha fazlasının kilidini açın ve ardından arabanızı çok fazla çarpmamaya dikkat ederek Rus kırsalına doğru yola çıkın.

Kötü yollar ve doğal tehditlerle dolu olduğu için manzara kolay olmadığı için bu olabilir, bu nedenle araba kullanırken bunlardan kaçındığınızdan emin olun. İyi şanslar, sanal olarak araba sürerken rahatlatıcı ve eğlenceli zaman geçirin ve bugün size bu türden daha fazla oyun getirmeyeceğimize bakın, bunları da sevebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.