ateş su oyunu oyna

Ateş Su Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]

Ateş su oyunu oyna. ateş su 1, ormanın içinde saklanan birçok gizemi ortaya çıkarmak üzeredir. Ateş su’da iki temel arkadaş ormanın derinliklerindeki gizemli tapınağı keşfetmeye karar verdi. Her iki karakteri de kontrol etmeye hazır olun. Sevgili serinin ilk oyununda ilginç platform seviyeleri, zorlu bulmacalar ve parlayan elmaslar sizi bekliyor. Keşfetmek ve orman tapınak kaçmak çalışırken onlara yardım.
Ateş Su Orman Orman Tapınağı, bulmaca platformu türünde çok popüler bir oyun haline geldi. Oyunda amacınız her iki karakteri kontrol etmek ve bulmacaları çözerek seviyeleri tamamlamaktır. Bulmacaları çözmek için, her iki karakteri de kontrol etmeniz gerekir, çünkü her zorlu seviyenin çözülmesi için ekip çalışması gerekir. Doğası gereği, iki kahramanın kendine özgü zayıflıkları ve yetenekleri vardır. ateş lav havuzlarından ve diğer ateşli tuzaklardan sorunsuzca geçebilir. Fakat bir su havuzundan geçmeye çalışırsa, söndürülecek ve ölecektir. Aynı şey su için de geçerlidir: su havuzlarından kolaylıkla geçebilir, ancak ateşle temas ettiğinde ölür. İkisi de yeşil elmas havuzlarına dokunarak hayatta kalamazlar. Ne pahasına olursa olsun onlardan uzak durun. Bir karakter öldüğünde oyunu kaybedersiniz. ateşi kontrol etmek için ok tuşlarını ve su’yu kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca seviyeleri tamamlamak için taşlar toplayabilirsiniz. Kırmızı taşlar ateş içindir, mavi olanlar suyun alması içindir.
İlk macera ateş su birçok seviye ve bağımlılık yapıcı bir oyun sunuyor. Oyunu tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Bu sevimli karakterlerin diğer maceralarını kontrol etmeyi unutmayın

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.