ateş ve su 3 oyunu oyna

Ateş ve Su 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

Ateş ve Su 3 oyununu oyna. ateş oğlan ve su kız oyunu ile çevreyi eğlendiren ve mutlu eden serisinin üçüncü oyununu sunmaktan gurur duyuyoruz. İsterseniz oyunu kendiniz veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendiğinde, “OYNAT” düğmesiyle ana menüye giriş yapın. Ardından, aynı düğmeyi tekrar oynatın ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, sadece eğitim bölümleri açılacaktır. Tuş takımları aşağıdaki gibidir:

YANGIN ADAMI:
Hareketli: “OK” tuşları.

DENİZ KIZI:
Hareketli: “W, A, S, D” tuşları.

Oyunda en önemli dikkat edilecek nokta, ateşin suyla karıştırılmaması gerektiğidir. Yani, ateş adamını ateş adamlarının lavından su kızına gelince, su kütlelerinden koruyun. Her zaman olduğu gibi, bölümleri geçmek için birbirlerine yardım etmek zorundasınız. Buna ek olarak, oyunda kurulan elmasları ne kadar çok toplarsanız, bölümü çok daha hızlı tamamlayabilir ve daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Oyunun gidişatında sırasıyla şu ayarları yapabilirsiniz: ekranın sağ üst köşesinde bulunan düğmelerle oyunun kalitesini ve sesini ve müziğini ayarlamak. Görmek için web sitemize bakabilirsiniz. Bedava Ateş ve Su 3 oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

güzel oyunlar var.

Ekim 17, 2020
AĞAĞAĞAĞ

Allah arçelik gibi 10 dk lik reklamın belasını versin

Kasım 14, 2021
hüseyin cahit

Ben adeş le ve Su yu çok severim

Mart 13, 2022