ateş ve su macerası 2 oyunu oyna

Ateş ve Su Macerası 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Ateş ve Su Macerası 2 oyunu oyna. Küçük ruhların inanılmaz maceraları devam ediyor! “Ateş ve Su Maceraları 2” oyununda, insan gözlerinden gizlenmiş nefes kesici bir uhrevi dünyaya dalacaksınız. Ateş çocuğu ve Su kızı ile birlikte sihirli kristalleri toplayacağınız bu muhteşem yere gideceksiniz. Hazır? İleri!

Her iki kahramanı da aynı anda oynayabilirsiniz, ancak bir arkadaşınızın desteğini almak ve iki kişilik oynamak daha iyidir. Birlikte tüm kristalleri hızlıca toplayabilir ve bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Ancak dikkatli ve dikkatli olun, çünkü etrafa ölümcül tuzaklar kurulmuş ve kötü yaratıklar sinsi sinsi dolaşıyor. Onlardan kaçınmaya çalışın, aksi takdirde yok olacaksınız ve seviyeye tekrar başlamak zorunda kalacaksınız.

Oyuncular ancak birlikte hareket ederek tüm zorlukların üstesinden gelebilecek ve engelleri kayıpsız aşabilecekler. Keskin dikenlerden, kötü canavarlardan ve uçan shurikenlerden korkma. İlk seferde seviyeyi geçemeseniz bile tekrar deneyebilirsiniz. Bu oyun, Ateş ve Su macera oyunları ve daha fazlasının tüm hayranlarına hitap edecek. Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!İşte online oyun Adventure of Fire and Water 2, hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.