kırmızı oğlan ve mavi kız oyunu oyna

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Nasıl Oynanır?

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız oyunu oyna. Ateş ve su oyunları oynamayı sever misin? O zaman “Kırmızı Çocuk ve Mavi Kız” oyununa bayılacaksınız! Yardımına ihtiyacı olan iki cesur kahramanın yeni maceralarına hazır ol. Tekrar birlikte oynayacak ve tek bir takım olarak birlikte hareket edeceksiniz. Önde, kız ve oğlan birbirlerine yardım ederken üstesinden gelmeleri gereken birçok maceranın olduğu uzun ve karmaşık bir labirenti bekliyorlar.

Rolleri belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Kolay zorlukta 30 seviye ve normal modda 30 seviye daha vardır. Bir sonraki seviyeye geçmek için labirentin her seviyesinde kırmızı çocuğu ve su kızını kapılarına götürün. Yolda ihtiyacınız olan tüm kristalleri, mavi ve kırmızıyı toplamanız gerekiyor. Kızıl oğlan sudan, kız ise ateşten uzak durmalı ve dikkatli olun, kara su ikisini de öldürür.

Çıkış kapılarına ulaşmak için oyundaki kaldıraç, itici, ayna, siyah top, ışık huzmesi, asansör ve diğerleri gibi nesneleri kontrol etmek için zihninizi kullanın. Kahramanlarımızın tüm testleri geçmesine yardım edin. Birlikte oynayın ve eğlenin!İşte çevrim içi Oyun Red Boy and Blue Girl, hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.