strike force kitty 2 oyunu oyna

Strike Force Kitty 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Strike Force Kitty 2 oyna ✅✅. StrikeForce Kitty 2’de kedi krallığının başı belada! Kurnaz tilkiler şehre saldırıyor ve bir ordusu var! Vulpin istilasını durdur ve kedi kralının dünyasını korumasına yardım et. Yavru ordunuzu eğitin ve bu tilkilere kedigillerle uğraşmadıklarını gösterin! Pençelerini keskinleştir, hissetmeni prova et, ve nezaketlerini tırmalamaya ve ısırmaya hazırlan!

Sevimli karakterlere ve güzel grafiklere sahip olan StrikeForce Kitty 2, ister kedi ister kişi olsun, en sevdiğiniz çevrimiçi oyunlardan biri olacağından emin olabilir. Bu tilkiler midilli şehrinize saldırmaya nasıl cesaret eder? İntikam alma zamanı! StrikeForce Kitty 2’deki amacınız, balıkları toplayarak ve düşmanlarınızı yenerek seviyeyi tamamlamaktır. Her seviye farklı rakiplerle doludur. Bir grup düşmanla karşılaştığınızda, savaş otomatik olarak başlar. Bu sefer onları yenmedin mi? Endişelenme! Daha fazla balık topla ve onları yavru ekibinin üyelerini eğitmek için kullan. Ordunuzdaki her yavru kedi, geliştirebileceğiniz 3 statüye sahiptir. Sağlık, daha uzun süre hayatta kalmalarına izin verir, saldırı statü savaşta verdikleri hasarı temsil eder ve hız statüsünü arttırmak onları çok daha hızlı hale getirir. Düşmanlarınız, filmlerden ve diğer video oyunlarından ünlü karakterlere dayalı farklı kostümler giyecek. Bir Minion kostümünde bir tilkiyle veya Tomb Raider’den Lara Croft ile karşılaşabilirsiniz. Düşmanlarını yıpratırsan, kıyafetlerini toplayabilirsin. Bir seferde bir parça bırakacaklar, bu yüzden tüm eşyaları toplayıp kıyafeti tamamlamaya geri dönecekler. Tamamlanan her kıyafet yavrularınıza yeni yetenekler kazandıracak. Kıyafetlerinizi giyinme odası alanında donatabilirsiniz. Oyun boyunca bir dizi hazine sandığı da bulabilirsiniz. Bu sandıkların açılması size piyango bileti verecektir. Yeni kostüm parçaları ve daha fazlasını kazanmak için bu biletleri kullanabilirsiniz!

Güzel kedi krallığında görülecek daha çok şey var! Bu maceranın tadını çıkardıysanız, StrikeForce Kitty oyunları koleksiyonumuzu ziyaret ettiğinizden emin olun.

Geliştirici
StrikeForce Kitty 2, Deqaf Studio tarafından geliştirilmiştir. Bu stüdyo aynı zamanda bu serideki StrikeForce Kitty Ligi’nde üçüncü bir başlık geliştirdi.

Yayın tarihi
24 Aralık 2014

Özellikler
5 farklı arazi tipi
4 farklı patron
Karakter çeşitliliği
Renkli grafikler
Kontroller
Kedi ordunuzu kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.