barbie giydirme oyunu oyna

Barbie Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır?

Barbie Giydirme oyna . Hayallerinizdeki dollhouse’u yaratın ve süsleyin ve gerçek bir peri masalı yaşayın! En sevdiğiniz evleri veya kaleleri seçin ve hayal edebileceğiniz her oda için yüzlerce güzel eşya ile kişisel dokunuşunuzu verin. Oynamak için sevimli bebek, yavru ve kitties eklemeyi unutmayın!

İnanılmaz oturma odaları, yatak odaları, banyolar, mutfaklar ve çok daha fazlasını tasarlamak için yaratıcılığınızı kullanın. İşiniz bittiğinde, sonsuza kadar kaydetmek ve en iyi arkadaşlarınızla paylaşmak için güzel oda, ev veya kale bir resim çekmek!

Benim masal dollhouses ve masal tüm büyü, fantezi ve keyfi geri getiriyor. Prensler, prensesler, Cüceler, Cadılar, deniz kızları, küçük domuzlar, kurtlar ve daha fazlası ile tanışın!

KENDİ PRENSES
Kendi prensesinizi istediğiniz gibi oluşturun ve özelleştirin! Saç stilini, göz rengini, kıyafetlerini ve hatta mücevherlerini, taç ve ayakkabılarını seçin-gerçek bir prensesin yaşayamayacağı her şey!

VURGULUYOR
* En Çok Sevdiğiniz masallardan karakterler ve öğeler: Külkedisi, Kırmızı Başlıklı Kız, Hansel ve Gretel, Rapunzel, üç küçük domuz yavrusu ve diğerleri
* Bebeklerinizi ve evlerinizi özelleştirmek için sayısız kombinasyon
* 100’den fazla özel dekorasyon ürünü
* İnanılmaz sevimli çizimler
* Sevimli bebek, yavru ve kedicikler Barbie Giydirme oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.