barbie pedikür oyunu oyna

Barbie Pedikür Oyunu Nasıl Oynanır?

Barbie Pedikür oyna . Hiç bir prenses istediğiniz şekilde tasarlamak için güçlü olmak hayal ettiniz mi? Şimdi bu eğlenceli uygulama sayesinde bunu yapmak mümkün olacak!

Yaratıcılığınızı açığa çıkarabilir ve kişisel prensesinizi tasarlayabilirsiniz. Modelinizin hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz. Cildi, saç kesimini, göz rengini ve yüzünün fizyonomisini değiştirebilirsiniz. Daha fazla onu dudaklar, çene veya göz burun bedenini, kulaklarının şekli, şekli ve konumu değiştirmek mümkün olacak.
Eğer yüz dönüşümü ile bitirdikten zaman da onu giyinmek ve reklam moda giyim bir taç, gözlük ya da bir kolye gibi bazı serin gadget’lar için fırsat olacaktır.

Odasını sevmemeniz durumunda, zevkinize göre yeniden tasarlayabilirsiniz. Duvar kağıtları, halı renkleri, sütunlar vb değiştirin.
Senin şaşırtıcı Prenses onu çeşitli dans stilleri ile eğlendirmek ya da ona her şeyi tekrar edecektir. Sonunda da bir kukla gibi tatlı Prenses manevra ve bir sonraki oyun için inanılmaz bir model kaydetmek için fırsat olacaktır.

Eğer rakam bazı resimler yapmak ve onlara bazı serin arka planlar eklemek mümkün olacak. Kişisel konuşan prensesin resmini arkadaşlarınızla paylaşın, whatsapp, Twitter, Skype, başka bir Messenger aracıyla yalayın ya da Facebook, Flickr, Dropbox vb. Barbie Pedikür oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.