web analytics

barbiecore

Barbiecore Oyunu Oyna

Barbiecore, Barbie’yi her zamankinden daha fazla Barbie’ye dönüştürdüğünüz dört eğlence aşamasına bölünmüş, web sitemizdeki Barbie ile en iyi yeni makyaj ve giydirme oyunlarından biridir ve aklımızda hiç şüphe yok ki tüm kızlar bunu oynuyor. Bunun gibi oyunlar herhangi bir günde gelmeyeceği için oyun onu sevecek, bu yüzden oynamamak söz konusu olmamalı, bu bebeğin hayranı olsun ya da olmasın!

Barbiecore stilinin gerçekten ne kadar eğlenceli olduğunu görelim!

Bahsedildiği gibi, göz farı kullandığınız, kirpikleri bir fırça ile şekillendirdiğiniz, yanaklara allık sürdüğünüz makyaj yaparak başlıyorsunuz ve hatta göz çevresine ışıltılı elmaslar bile ekleyebilirsiniz.

Kızı giydirmek takip eder, bu yüzden üstleri ve altları karıştırıp eşleştirin, beğeninize göre elbiseler seçin ve hatta takılar, cüzdanlar ve gözlüklerle süsleyebilirsiniz.

Başka bir giydirme turuyla devam edin, ancak bu sefer patenlere gitmek için bir kıyafetle, bunlardan birini de seçebilirsiniz.

Son olarak, Instagram’a bakışının fotoğraflarını çekin ve hatta onları çıkartmalar ve filtrelerle süsleyin ve tüm dünyaya bu trendin neden bu yıl ve gelecek tüm modayı geride bırakacağını gösterin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.