basketbol kafalar oyunu oyna

Basketbol Kafalar Oyunu Nasıl Oynanır?

Basketbol Kafalar oyununu oyna. Kalplerin üzerinde bir taht oluşturan spor Heads Soccer’ın basketbol versiyonuyla sizlerin huzurundayız. Futbol oyununda olduğu gibi, bu oyunda, oyunu hem tek kişi hem de arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Bu oyunda da favoriler arasında kalmayı başaracağız.

Oyun yüklendiğinde, sağ köşenin alt kısmında “OYNAT” düğmesi kurulmuş olarak ana menüye giriş yapın. Daha sonra, tek kişilik oyun için “YENİ OYUN” düğmesini kullanın; iki oyun için “2 OYUNCU” düğmesini kullanın. Sonra karakterinizi seçin ve oyunu kolayca başlatın. Tuş takımları aşağıdaki gibidir:

1.PLAYER:
Hareketli: “W, A, S, D” tuşları.
Tekme: “ARA ÇUBUĞU” tuşu.

2. Oynatıcı:
Hareketli: “OK” tuşları.
Tekme: “P” tuşu.

Oyun sırasında size yardımcı olacak bazı önemli ipuçları verelim: Topa sadece ellerinizle değil, aynı zamanda kafanızla da vurabilirsiniz. Senin için ne kadar kolay, topa böyle vur ve sepetleri kaçırmayın. Ek olarak, bölümlere yayılan bonuslar görünecektir. Onları topla alabilirsin. Kırmızı olanlar size zarar verirken, yeşil olanlar size artı özellikler getirecek veya rakiplerinize zarar verecektir.

Tek oyunculu oyun modunda, bazı maçlar ilk dakikanın sonunda olduğu gibi bazı maçlar da 15 sayıdır. Saati ve skoru ekranın üst kısmındaki göstergeden kontrol edebilirsiniz. “PAUSE” düğmesi ile oyunu duraklatabilirsiniz; “MENU” düğmesi ile üst menüye dönebilir ve diğer düğmelerle ekranın sağ alt köşesinde bulunan düğmelerle oyunun müziğini ve sesini kapatabilirsiniz. Hem siz hem de arkadaşlarınız için büyük başarılar diliyoruz ve aynı zamanda iyi sepetler diliyoruz! Bedava Basketbol Kafalar oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.